Avatar uživatele
Emms

Jsem mamánek, co s tím?

Potřebuju poradit. Jsem hroznej mamánek, asi vím, co se mi stalo =(.....když jsem byla malá, nemohli jsme se ségrou nikdy jezdit za babičkou samy, jednou jsem tam byla a bylo to fajn, ale od té doby to nešlo :(. Byla jsem na ŠvP, kde jsem si to hrozně vytrpěla a nedokážu se toho zbavit. Jak se toho mám zbavit? V 7.třídě máme jet na lyžák a já se tam hrozně těším a chci tam jet, ale jak?? Když bez mamky nevydržím ani dva dny. Přes den jsem v pohodě, ale přijde to na mě vždycky k večeru. Co s tím? Prosím poraďte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4649 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ella

Neboj, nejsi sama :D Taky se mi trošku rozostří vidění, když musím odjet a mamka mi mává :) Ale to tě přejde – zabavíš se a ani se nenaděješ a budeš spát! :)
Zkus se třeba s maminkou domluvit,že ti každý den v určitou hodinu na večer zavolá a uvidíš, že za chvíli tě bude telefon vytrhovat ze zábavy! :) Nesmíš se hlavně bát a říkat: jasně, stejně to nevydržím, protože si to tak vsugeruješ! Takhle by si přišla o spoustu zážitků, které jinde než ve škole a se spolužáky nezažiješ! :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Toruk

Až půjdeš na střední a pak možná na výšku, tak se tvůj pocit závislosti postupně vytratí sám, tím jak se dostaneš do víru života. Ale pokud je pro tebe důležité v tomto smyslu se osamostatnit už teď, kvůli tomu lyžáku, tak trochu trénuj: zajeď teď o prázdninách třeba k příbuzným a trochu tam pobuď… třeba se takto otrkáš 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ljůca

Emms. To se mi stává taky, když jsem bez mámy, večer se mi začne stýskat. Musíš to zvládnout. Na lyžáku budeš mít kámošky a když se zabavíš a nebudeš na to myslet, je to ok. Neboj, ono tě to přejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Já tohle měla podobný, mamka je moje nejlepší kamarádka, byla jsem na ní dost závislá, ale vadilo mi to. Takže jsem se v 18 sebrala a nastěhovala k příteli… Bydlíme spolu už rok a nějaký ten měsíc a pomalu a jistě se ta pupeční šňůra přetrhla.. :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

lyžák…hmmm… já se obával stejné věci a navíc sme tam byli bez netu :(
ale nic si z toho nedělej, jeď tam a hezky si to užívej, nepotřebuješ mít ve třídě ani kamarádky, ale jen to, že si to tam užiješ stojí za to opustit již vyjeté koleje.
Hlavně si z toho potom nic nedělej, jinak by ses mohla zasnít a někam nabourat :/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Emms,hrozně ráda čtu,že někdo má takhle krásný vztah s maminkou.Neboj se ničeho,jeď,v době mobilů s mamkou budeš vlastně pořád.Ono na druhou stranu není dobré se vyčleňovat z kolektivu,tvoří se v něm mnohdy přátelství na celý život.Ostatní spolužáci budou mít určitě krásné vzpomínky,budou si o nich vyprávět,jen ty bys byla stranou dění.Jen jeď .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek