Rokio

Jsem já, Rokio, rasista?

Černoši ani Asiaté mi nevadí. Naopak mám Vietnamce a Japonce raději než většinu bílých Čechů.

Nevadilo by mi být na ubytovně s Afričanem ani s Vietnamcem, ale s cikánem ano.

Jednoho Afričana jsem dokonce potkal před několika měsíci u cukrárny nedaleko rodinného domu, ve kterém bydlím, a normálně jsem se s ním anglicky bavil a dovedl jsem ho ke směnárně na Horním náměstí, kam chtěl jít.

Vadí mi pouze cikáni, kteří dělají nepořádek, a fanatičtí muslimové, kteří to se svojí vírou přehánějí a dopouštějí se teroristických ú­toků.

Slušní cikáni a Arabové mi nevadí.

K australoidní rase mám neutrální vztah. Nevadí mi, ale také ji nepreferuji.

Opakuji, že nemám averzi k negroidní a mongoloidní rase. Z bělochů mi vadí pouze někteří cikáni a muslimové. Ti jsou rasy europoidní a mít averzi vůči některým odnožím bílé rasy není rasismus, protože jsem běloch.

Nejlepší odpověď
elkon

jiná odpověď

Jsi hlavně trapnej.

Další odpovědi
Vojta24

jiná odpověď

Tvé nekonečné žvanění o tvé osobě se už nedá číst, …jdi už s tím, prosímtě. Nikdy ve svém životě jsem se nesetkal s někým tak abnormálně až odpudivě vlezlým.

ivzez

ano, jsi rasista

Už to, že o všech Romech prohlašuješ, že dělají nepořádek
(kategorizace a despekt vůči Romům) s tebe dělá rasistu.

Drap

jiná odpověď

.....