Avatar uživatele
aaliyah.rach

Jsem extrémista?

V práci se chtěl se mnou seznámit nějaký nevím kým dosazený Ukrajinec, ale já mu anglicky řekl, že můj děda bojoval proti náckům za druhé světové a že se s ním seznámit nehodlám. Ukrajinec si na mě u vedení ihned stěžoval, že jsem prý nácek – přitom má prý podle kolegů sám vytetované nacistické symboly na zádech. Myslíte si, že jsem extrémista? A je podle vás dobře, že jsem tuhle firmu dobrovolně opustil?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, rrihamirek1 před 715 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Krupice

Baví Vás si vymýšlet hlouposti? Jinak je úsměvně (nebo hořké?), že uživatelé, kteŕí zde proklamují, že poznají dezinformaci nebo nesmysl na první dobrou, skočí na tento vymyšlený příběh, který se nikdy nestal, viz další autorovy příspěvky, které dehumanizují Ukrajince.

Poznámka: V něčem přeci jen mají liberálové pravdu, manipulace veřejného mínění, která jde na ruku populistům s rychlými recepty, je dnes intenzivní a nemám pocit, že by společnost kriticky odolávala těmto tendencím.

Upravil/a: Krupice

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Nevěřím ti tento příběh.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Nejsi extremista. Dnes je strašně vypjatá doba a lidi i instituce reagují nepřiměřeně.
Nevím, co dalšího předcházelo opuštění firmy a jak se zachovalo vedení. Výhodu jsi měl na své straně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Kolegy v práci si člověk moc vybírat nemůže a někde je spolupráce a komunikace nutná. S kým se bude člověk „vybavovat“, přátelit, je každého věc.
Extrémista nejste. Máte svůj názor. Každý nemá možnost, tak rychle odejít, změnit zaměstnání.
Někdy je prospěšnější odejít, než bojovat s větrnými mlýny (a chodit do práce se strachem nebo odporem). Před vysvětlováním „proč a jak “, pak možná platí i ono „Moudřejší ustoupí“ a třeba i odejde :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ono zlu k rozmachu bohatě postačí, když slušní lidé nebudou dělat nic. Nebo rezignují. Vzdají boj a odejdou, ale… Kam přesně vlastně jdou? Kam míříš, kamaráde? );

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Aaliyah, ještě takhle: lidi jako Krupica a všichni kteří ho opalcovali se budou mít dobře ZA KAŽDÉHO REŽIMU, to si celý život pamatuj a těchto faktů se drž!

Avatar uživatele
Krupice

zjentek: Jen za předpokladu, že nám zde nebudou vládnout levicoví populisté, kteří utrácejí cizí peníze (respektive házejí z okna), až v kase nic nezbyde. Dokud vláda nebude příliš sahat lidem do peněženek a s penězi, se kterými disponují, budou aspoň schopni nakládat racionálně, pak budu spokojen. Toto mi ovšem nabízí pouze strany pravicového spektra. Jsem nyní spokojen v rámci možností.

Avatar uživatele
zjentek

Krupica, poprosím nedesinformovat nás tady, děkuji.

Avatar uživatele
Krupice

zjentek: Jistě, pane ministře.

Nový příspěvek