Avatar uživatele
marci1

Jíte vejce? Jste uvědomělí lidé, kteří se snaží pečovat o své zdraví?

Miluji vejce na všechny způsoby. Bez nich se mi špatně přemýšlí. Jím denně 1–2 ks a nyní se dovídám, že je to pro „uvědomělého“ člověka málo (v konci článku o vejcích). 🙂
Jak to máte Vy?
https://www.vy­lectese.cz/snez­te-kazdy-den-3-cela-vejce-budete-prekvapeni-udela-vasim-telem/
Obr.: pixabay

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Tw!st, da ny, Kepler před 2204 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Moc vajíčka nejím, ani když počítám pečení a vaření – 10 až 15 měsíčně. Já takovým článkům moc nevěřím. O tomtéž tématu jeden tvrdí, že je všechno špatně a další zas, že nic lepšího není. Mám podezření, že jsou psány na objednávku. Ničemu jinému, než seriózním vědeckým studiím bych nevěřil, i když ani ty nejsou oproštěny od tendenčnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Jím všechno v přiměřeném množství podle chuti a netrpím žádnými zdravotními problémy. Zásadně odmítám jakékoli extrémní rady. Pokud novinář neovládá ani češtinu, takže klidně napíše, že „Ještě donedávna měli vejce velmi špatnou publicitu kvůli jejich vysokému obsahu cholesterolu“, lze směle pochybovat o informační hodnotě článku.

Upravil/a: Hlada

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tw!st

Jím 4 vejce každý den na snídani. Střídám míchaná vajíčka s vaječnou omeletou. Je to nejlepší snídaně, jaká může být.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

V poslední době jsem v pravidelné konzumaci vajec trochu polevila… 🙂
Chutnají mi, též v každé podobě!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mám rád vejce snad na všechny způsoby. Bohužel , nejím jich tolik jak se doporučuje díky dietě, která mi dovoluje 1 vejce za týden.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mzm

1970 – jezte vejce, jsou zdravá a nutričně super
1990 – nejezte vejce, jsou plné zlého cholesterolu a tuku – naprosto nevhodná
2010 – jezte vejce, jsou zdravá a nutričně super
2018 – momentálně nejsem v obraze, ale tipnu, že zase jsou plná zlého cholesterolu a tuku a hrozně škodí, co?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek