jirka F

Jíte k obědu všechno nebo patříte mezi vybíravý?

Takzvaně mlsný.

Nejlepší odpověď
elkon

Podle momentální chuti.

Další odpovědi
GM

Jím převážně na co mám chuť a co si sama uvařím a upeču.

Drap

Jak kdy. Nejím všechno.

aliendrone

Tak já v zásadě zdlábnu všechno, co mi baba předhodí. Což ale neznamená, že nejsem mlsný a vybíravý. Některá jídla miluji, jiná prostě zbaštím a jsou i taková, kde můžeš vynechat ocet (pokud je součástí), bo ho nahradím kyselým xichtem. 😉 😁

Emefej

Sním vše, co dostanu, ale mlsný jsem. Něco jím pouze z povinnosti.

Ametyst

Nejsem mlsná, jenom vím, co mi nedělá dobře v žaludku. Tak se tomu vyhýbám.

Rocker

Jím vpodstatě všechno,kromě dušený mrkve a hovězího masa,ve kterým jsou takový ty průhledný fujtajbly😀

Filip84

Víš co, tak já nechodím na obědy do školky, jo, a pochybuju, že někdo tady ano.

Až vyrosteš a začneš chodit do větší školy, nebo do práce, tak to poznáš! 🤦‍♀️🤪🤪🤪