štamgast

Jí se delfíni?

Doplňuji:
Souhlasím se zzzzz…

Nejlepší odpověď
venkovan

Ano.
V čem je problém?
Doplňuji:
Já nevím jak kdo, ale při hladu se na city nehraje.
Jen pro představu – je celkem známo, že při obléhání Leningradu, při ztroskotání letadla v horách v Peru a při podobných krizových chvílích, třeba ztroskotání lodi, je i kanibalismus tolerován. V pořadu „Téměř jsem to nepřežil“ je vyprávěn příběh člověka který na procházce se svým psem se ztratil v pralese. Po mnoha dnech hladovění (myslím v rovině víc jak týdne, kdy už prakticky byl se silami u konce) svého psa snědl. Za několik dní poté se dostal k civilizaci.
Takže nelze nikdy říci nikdy.

Další odpovědi
Beer4Real

včera jsme ho s přítelkyní snídali a je fakt že s kečupem chutná výborně!

Protiva

zeptej se muslima, jestli se jí prasata.
Prostě jiný kraj, jiní mrav a jiný jídelníček.
Prostě se jí vše, co není jedovaté.

zzzzz

Určitě, jí se všechno, záleží na kultuře, já bych ale delfínka nikdy nesnědla. Je to nádherné zvířátko. To už bych pak mohla jíst i psy a kočky.

anonym

hlad je najlepší kuchár. takí svrčkovia chrumkajú ako arašídy.
ale toto je skôr delikatesa.
takže prečo nie?