Filip84

Jezdíte rádi na vejlet vlakem, který táhne паровоз (parovoz)? 😅

Nebo berete vnoučky (atp.) na výlet vlakem taženým parovozem?

Já ne. 😅 Ne, že by mi to vysloveně vadilo, akorát nerozumím tomu, proč bych měl platit víc, abych jel v Rybáku na dřevěný lavici a pomalu, když mohu jet normálním vlakem, za menší peníz a 1. třídou. 🤷‍♀️

Na otázku mne navedl náš „vévoda“, jak se ptal, proč vlaky hučí. Tak mne tak napadlo, že se na to zeptám: vždycky, když jede vlak tažené parovozem, tak je kolem toho XX „baronů“ v oranžových vestách s aparátem a fotí, a na nádraží plno. Přitom je to furt to samé dokola, několikrát za rok, každý rok ausgerechnet to samý, co bylo, když jsem já byl svištěm: Všudybylka, Rybáky, Hytlák. Tečka! 🙄😅

Nejlepší odpověď
magorvkleci

Ne.

Zevnitř ten historický vlak není tak pěkně vidět.

Další odpovědi
Rokio

Nejezdím vlakem vůbec.

Posledních několik let vlak vůbec nepoužívám. Jezdil jsem s ním, když jsem byl ještě dítě.

GM

Nejezdím vlakem vůbec.

elkon

Ne.