bolak

Jeli jste někdy vodu?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano, dokonce na lodi

ano, na kánoi,kajaku i na loďce jsem jezdila už od mala a ráda bych si to zopakovala teď nemám s kým :)

Další odpovědi
anonym

Ano, dokonce na lodi

Doplňuji:
Tedy spíše na lodičce – lépe řečeno na nafukovacím člunu.

tom004

Ano, dokonce na lodi

Dnes už je to historie. Jezdili jsme ještě v dobách,kdy řeka nebyla „dálnice“, břeh řeky nebyl odpadkový koš.

Michal Kole

Ne, nijak mě to neláká

Doplňuji:
Neumím plavat tak by to byl velký risk

Emefej

Ano, dokonce na lodi

Nikkol

Ano, dokonce na lodi

terry

Ano, dokonce na lodi

A mnohokrát.
Před „revolucí“ od jara do podzimu téměř každý víkend.
Nejlepší letní dovolené.
Jezdili jsme k kanoi, kajaku i na raftu. Jednou i na pramici 🙂

Rocker

Ne, nebylo s kým

Doplňuji:
Už se chystáme asi 3 roky,ale nějak není s kým,ve dvou se nám nechce.

Drap

Ano, dokonce na lodi

Několikrát. Nejraději jsem jezdíval na Belou nad Liptovským Hrádkem, tehdy tam tekla ještě pitná voda.

sanskrybastr

Já jel na vodu letos vůbec poprvé v životě a dost jsem si to užil. Dokonce jsem se měl možnost projet i v nafukovacím člunu, který si jeden můj známý před časem koupil ze http://sportcar­p.cz/ a bylo to vážně super. Docela uvažuji nad tím, že si příští rok nějaký taky pořídím. Koukal jsem, že to není tak drahé.