dust8

Jednou po nás všech zbudou jen otázky a odpovědi?

Nejlepší odpověď
orwell

To by bylo dost málo. V tomhle jsem optimista a věřím, že toho po nás zbyde mnohem víc. A doufám, že pozitivního.

Další odpovědi
led

To ste mi spravili radosť, ja som si myslela, že po nás ostane len neznáma, prípadne skreslená minulosť.

annas

Když Bůh vyhnal z ráje Adama, řekl mu známá slova" „Pomni člověče, že prach jsi a v prach se (navrátíš) obrátíš..“

Napadly mě Wolkerovy verše – „člověk je smrtelný, práce je živá“.

Z toho plyne, pokud také Odpovědi nezmizí „v prachu“ , zůstane to, co jsme vytvořili. Stejně jako my odejdeme z „ráje“ na zemi do věčných lovišť.

Jsme na zemi hosty, všechno zde zanecháme, všechno zmizí v prachu země.

aliendrone

No, pokud to budou TVÉ otázky (nějak jsem nezaregistroval žádnou tvoji odpověď ;) :D), tak chudinka budoucnost. ;) :D :D

Kepler

Toho jsem se právě děsil, ale pak jsem si uvědomil, že i tento web nebude trvat věčně. Až umřu, můj popel pohnojí rozptylou loučku, pampelišky tam budou žlutější a fialky voňavější a to bude jediné, co po mně zbude. Nedovedu si představit, co způsobí popel z aliendrona. Tam snad vyrostou trifidi, nebo Adéla, co má furt hlad.

DoTazatel

Jenou po nás nezbyde vůbec nic.

marci1

Po některých „Odpovědi.cz“, po některých dluhy, exekuce, nemanželské děti, bývalé milenky, zasazený strom. Po některých humorné vzpomínky. 🙂

Kepler

Toho jsem se právě děsil, ale pak jsem si uvědomil, že i tento web nebude trvat věčně. Až umřu, můj popel pohnojí rozptylou loučku, pampelišky tam budou žlutější a fialky voňavější a to bude jediné, co po mně zbude. Nedovedu si představit, co způsobí popel z aliendrona. Tam snad vyrostou trifidi, nebo Adéla, co má furt hlad.

aliendrone

Kepler>>> Tak to se mýlíš. Pokud by TVÝM popelem pohnojili loučku, museli by kolem dané oblasti udělat karanténní zónu! Hele, viděls někdy obludu bejka zblízka? A víš co dokáže, když ucítí krávy? No nedovedu si představit, co by takový býk asi dělal poté, co by spásl „kytičky z Keplerovy louky“ a ani si to NECHCI představovat! ;) :D :D

Má někdo nějakou teorii? ;) :)