Avatar uživatele
dust8

Jednou po nás všech zbudou jen otázky a odpovědi?

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1, Kepler před 1529 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orwell

To by bylo dost málo. V tomhle jsem optimista a věřím, že toho po nás zbyde mnohem víc. A doufám, že pozitivního.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

To ste mi spravili radosť, ja som si myslela, že po nás ostane len neznáma, prípadne skreslená minulosť.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Když Bůh vyhnal z ráje Adama, řekl mu známá slova" „Pomni člověče, že prach jsi a v prach se (navrátíš) obrátíš..“

Napadly mě Wolkerovy verše – „člověk je smrtelný, práce je živá“.

Z toho plyne, pokud také Odpovědi nezmizí „v prachu“ , zůstane to, co jsme vytvořili. Stejně jako my odejdeme z „ráje“ na zemi do věčných lovišť.

Jsme na zemi hosty, všechno zde zanecháme, všechno zmizí v prachu země.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

No, pokud to budou TVÉ otázky (nějak jsem nezaregistroval žádnou tvoji odpověď ;) :D), tak chudinka budoucnost. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Toho jsem se právě děsil, ale pak jsem si uvědomil, že i tento web nebude trvat věčně. Až umřu, můj popel pohnojí rozptylou loučku, pampelišky tam budou žlutější a fialky voňavější a to bude jediné, co po mně zbude. Nedovedu si představit, co způsobí popel z aliendrona. Tam snad vyrostou trifidi, nebo Adéla, co má furt hlad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DoTazatel

Jenou po nás nezbyde vůbec nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Po některých „Odpovědi.cz“, po některých dluhy, exekuce, nemanželské děti, bývalé milenky, zasazený strom. Po některých humorné vzpomínky. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Toho jsem se právě děsil, ale pak jsem si uvědomil, že i tento web nebude trvat věčně. Až umřu, můj popel pohnojí rozptylou loučku, pampelišky tam budou žlutější a fialky voňavější a to bude jediné, co po mně zbude. Nedovedu si představit, co způsobí popel z aliendrona. Tam snad vyrostou trifidi, nebo Adéla, co má furt hlad.

před 1529 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Tak to se mýlíš. Pokud by TVÝM popelem pohnojili loučku, museli by kolem dané oblasti udělat karanténní zónu! Hele, viděls někdy obludu bejka zblízka? A víš co dokáže, když ucítí krávy? No nedovedu si představit, co by takový býk asi dělal poté, co by spásl „kytičky z Keplerovy louky“ a ani si to NECHCI představovat! ;) :D :D

Má někdo nějakou teorii? ;) :)

před 1529 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek