Rokio

Jednáte nerozumně, nebo váš rozum při vašem jednání není zdravý?

poznámka: Ptám se, jak jednáte ve chvíli, kdy jednáte bez rozmyslu.

Nejlepší odpověď
ivzez

Nesmyslná otázka!

V okamžiku, kdy člověk jedná bez rozmyslu,
přece jedná bez rozmyslu.

jirka F

otázka teda :/

podrobnější informace jsou obsaženy v seznamu smajlíků na webu:

https://smajlik8­.webnode.cz/preh­led-smajliku/

zjentek

Rokio, uvažuj trošku! S prázdným žigulem pojedeš úplně jinak, než když si do kufra nacpeš 300kg. Takže motor (mozek stroje) bude pořád stejnej, jenže se začne chovat jinak a to dle specifikací stroje. Takže jestli tomu dobře rozumíš, tak už teď víš, že ti v tomhle typu anketní otázky chybí další možnost, protože rozum jako motor může být ÚPLNĚ zdravej a přesto u celkový stavby jedince budou převládat takový atributy, že rozum PRACOVAT SPRÁVNĚ PROSTĚ NEBUDE a nebude a s tím musíš žít! ;)