Avatar uživatele
Rokio

Jednal jsem uctivě včera se starostkou? Neudělal jsem nějaké faux pas?

Byl jsem u radnice první. Tam jsem čekal na 15:00 asi čtvrthodinu. Starostka se nepatrně zpozdila. Když jsem ji uviděl, tak jsem jí řekl Dobrý den. Starostka to možná neslyšela a pozdravila mě, až byla blíže. Tehdy jsem už nezdravil. Je to vágní.

Pak se zeptala, kdo chce první říct svůj návrh. Přihlásil jsem se já a jedna starší paní. Svůj návrh jsem řekl první, což starostku lehce vyvedlo z míry, ale byla na mě hodná a laskavá. Potom co jsem skončil, jsem slušně poprosil starostku o jednu propisku. Ona svolila, a tak jsem si ji vzal, prohlížel jsem si ji (líbila se mi) a pak jsem odešel.

Propisku jsem chtěl dát rodině.

Zajímavá 0 před 21 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Kdo se ti líbil? Starostka, nebo propiska? z textu to neni patrné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

Rokio, spis by bylo zajimavejsi, jaky jsi ji prednesl navrh? Pises, ze ji to vyvedlo z miry?
Propisek uz ma vase rodina asi dost, kdyz tam pokazde jednu nebo i vice dostanes. Nechodis ty tam hlavne kvuli tem propiskam?
Mimochodem: vis o tom, ze se do propisek daji koupit naplne??
Nemyslim si, ze bys udelal nejake faux pas. Starostka uz te asi zna.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Na tohle se tu ptáš pořád, dokolečka dokola.

Není, jaksi, smyslem tohoto webu odpovídat každému interessantovi, jestli se, v tý nebo tý, situaci zachoval naprosto a komplexně správně – už jenom proto, že to je dosti subjektivní.

Starostka Sicher ví, že seš pacient s hlavou, tak nic neřeš a nespamuj tento web podobnými dotazy.

Nelze od Tebe očekávat úplně racionální a „správné“ chování v každé situaci. Je ztrátou času se o to snažit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Co zase otravuješ, tvé eskapády nikoho nezajímají. Nedivím se starostce, že byla rozhozená. Bavit se s dementem musí být síla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Rokio🤪: Mne spíš překvapuje, žes tam, vůbec, došel, a dokonce i včas! 😲😎 Tam nejsou po cestě přechody pro chodce? 😅😈

Avatar uživatele
Filip84

cappuccino: Ne, ne, Rokio je baron, ten tam opravdu nechodí jenom skrze propisky, ale hledá hostinu:

https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t39­.30808-6/412704061_3­21568450775066_783986021­6903619955_n.jpg?_nc_cat­=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2­048&_nc_ohc=9FPvbi-NXGQAb6kJtNw&­_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=00_Af­Cfgk0jlKQU9YC­xW5wM3sVZxrX91QQu­UAxm1xjuEPH4WA&o­e=661DF24E

Jednou starostka rozdávala nudle na červeno, a od tý doby Rokio chodí a hledá a hledá! 😜😂 Víš co: co kdyby…? 😈

Avatar uživatele
Pepa25

Akce „důchodci a Rokio se starostkou“ byla zřejmě velmi úspěšná: https://www.fa­cebook.com/pho­to/?fbid=388820494049861­&set=pcb.38882110738­3133 Zda byly veřejně pronesené návrhy společensky přijatelné a uctivé, to starostka neuvádí …

Avatar uživatele
Rokio

Drap: Ta propiska. Starostka vypadá na 50 let a nepřitahuje mě, i když charakterově je to skvělý člověk. Omlouvám se, že jsem to napsal nejasně. Při psaní této otázky jsem si to neuvědomil.

Avatar uživatele
Filip84

Rokio🤪: Je to napsané správně, shoda podnětu s přísudkem, je z toho seznatelné, že míníš předmětem sdělení, že se Ti líbí, propisku.

Nový příspěvek