Rokio

Jednal jsem uctivě včera se starostkou? Neudělal jsem nějaké faux pas?

Byl jsem u radnice první. Tam jsem čekal na 15:00 asi čtvrthodinu. Starostka se nepatrně zpozdila. Když jsem ji uviděl, tak jsem jí řekl Dobrý den. Starostka to možná neslyšela a pozdravila mě, až byla blíže. Tehdy jsem už nezdravil. Je to vágní.

Pak se zeptala, kdo chce první říct svůj návrh. Přihlásil jsem se já a jedna starší paní. Svůj návrh jsem řekl první, což starostku lehce vyvedlo z míry, ale byla na mě hodná a laskavá. Potom co jsem skončil, jsem slušně poprosil starostku o jednu propisku. Ona svolila, a tak jsem si ji vzal, prohlížel jsem si ji (líbila se mi) a pak jsem odešel.

Propisku jsem chtěl dát rodině.

Nejlepší odpověď
Drap

Kdo se ti líbil? Starostka, nebo propiska? z textu to neni patrné.

Další odpovědi
cappuccino

Rokio, spis by bylo zajimavejsi, jaky jsi ji prednesl navrh? Pises, ze ji to vyvedlo z miry?
Propisek uz ma vase rodina asi dost, kdyz tam pokazde jednu nebo i vice dostanes. Nechodis ty tam hlavne kvuli tem propiskam?
Mimochodem: vis o tom, ze se do propisek daji koupit naplne??
Nemyslim si, ze bys udelal nejake faux pas. Starostka uz te asi zna.

Filip84

Na tohle se tu ptáš pořád, dokolečka dokola.

Není, jaksi, smyslem tohoto webu odpovídat každému interessantovi, jestli se, v tý nebo tý, situaci zachoval naprosto a komplexně správně – už jenom proto, že to je dosti subjektivní.

Starostka Sicher ví, že seš pacient s hlavou, tak nic neřeš a nespamuj tento web podobnými dotazy.

Nelze od Tebe očekávat úplně racionální a „správné“ chování v každé situaci. Je ztrátou času se o to snažit.

elkon

Co zase otravuješ, tvé eskapády nikoho nezajímají. Nedivím se starostce, že byla rozhozená. Bavit se s dementem musí být síla.

Filip84

Rokio🤪: Mne spíš překvapuje, žes tam, vůbec, došel, a dokonce i včas! 😲😎 Tam nejsou po cestě přechody pro chodce? 😅😈

Filip84

cappuccino: Ne, ne, Rokio je baron, ten tam opravdu nechodí jenom skrze propisky, ale hledá hostinu:

https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t39­.30808-6/412704061_3­21568450775066_783986021­6903619955_n.jpg?_nc_cat­=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2­048&_nc_ohc=9FPvbi-NXGQAb6kJtNw&­_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=00_Af­Cfgk0jlKQU9YC­xW5wM3sVZxrX91QQu­UAxm1xjuEPH4WA&o­e=661DF24E

Jednou starostka rozdávala nudle na červeno, a od tý doby Rokio chodí a hledá a hledá! 😜😂 Víš co: co kdyby…? 😈

Pepa25

Akce „důchodci a Rokio se starostkou“ byla zřejmě velmi úspěšná: https://www.fa­cebook.com/pho­to/?fbid=388820494049861­&set=pcb.38882110738­3133 Zda byly veřejně pronesené návrhy společensky přijatelné a uctivé, to starostka neuvádí …

Rokio

Drap: Ta propiska. Starostka vypadá na 50 let a nepřitahuje mě, i když charakterově je to skvělý člověk. Omlouvám se, že jsem to napsal nejasně. Při psaní této otázky jsem si to neuvědomil.

Filip84

Rokio🤪: Je to napsané správně, shoda podnětu s přísudkem, je z toho seznatelné, že míníš předmětem sdělení, že se Ti líbí, propisku.