hapiky

Je všeobecně horší, když časem člověk lituje toho co měl udělat a neudělal, nebo něco udělal a neměl udělat?

Odpovědi
zjentek

Nedává to smysl. Udělat něco, cos udělat neměl taky znamená, žes neudělat to, cos udělat měl.

Notabene dnes nemáš šajnu, co máš zejtra dělat správně. Nebo snad ano? (;

DoTazatel

Většina prý lituje toho, ci nikdy neudělala, co nikdy nezkusila než, co udělali. Prý lidé před smrtí litují toho, že nedělali to, co chtěli, báli se, byli moc opatrní,…

Ametyst

Lepší je nezabývat se tím, co se už nedá změnit. Přítomnost je cennější, a neméně složitá.

hapiky

Možná jsem to napsal jednoduše, ale myslel jsem, že některé věci jsem měl udělat a neudělal, jiné věci jsem udělal a neměl udělat.