Avatar uživatele
jirka F

Je velký risk seznámit se na koupališti?

Například když nemá člověk zrovna perfektní postavu?

Zajímavá 0 před 653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

S postavou to nemá nic společného. Risk je každé seznámení, pokud není člověk dost vnímavý a obezřetný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Celý život je jedno velké risiko, je to jeho vlastnost, nikoli vada.

Pořád dokola:

To, že je někdo „bečka sádla“, nebo je šizuňk, nebo si myslí, že není hezký (a když si to myslí, tak je to pravda), nebo je posera, nebo něco podobného, není problém, protože „bečky sádla“ jsou i osoby opačného pohlaví, to samé šizuňkové, nebo osoby přesvědčené, že nejsou hezké.

Problém nastává, pokud má nějaký vysněný ideál protějšku (který ale, jako každý vysněný ideál, neexistuje), nebo pokud si o sobě myslí, že je něco / nějak, co ale není, no a nebo pokud je „nesmělý“: uvidí babu, ztuhne (ale ne tam dole), potí se mu ruce a nevypraví ze sebe nic. Jenom stojí, vypadá, jako by měl jít za ráno na popravu a právě mu to sdělili, a tím Schluss, nevypadne z něj ani slovo, prostě: nic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Určitě pomůže toto. Slečno, pomohla byste mne tlustocha, hubenoura atd doprovodit k mému AUDI, které mám zaparkované u vchodu a ukázala mi, kde je zde nějaký lepší hotel, kde se dá povečeřet.? Ale ne všechny se chytnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Risk ani ne, ale seznamování může být ztížené při nějakých tělesných nedostatcích.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek