bolak

Je váš nejlepší přítel skutečně pes?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
IQ tykve

pes

určitě pes, tem mi „neštěká“ do toho, zda jsem něco řekl nebo napsal špatně – nesrozumitelně !

Další odpovědi
anonym

pes

Doplňuji:
tyhle dvě otázky stačí, prostě ano, nebo ne!
Za mě ano, je to nejlepší přítel, jsme spolu pořád, nepoučuje, nebuzeruje, má mě rád takovou, jaká jsem, nemusím kvůli němu nutně ke kadeřnici ani na manikuru, neotravuje s kodexama 😁

Konan-Pain

pes

johana 56

pes

Pokud je je mezi psem a pánem vytvořen pevný citový vztah,je pes skutečně nejlepším přítelem.Není to ani tak o tom,že neodmlouvá,ne­buzeruje.Ve své mlčenlivosti umí svou přízeň a náklonnost dávat parřičně najevo.Péči a lásku kterou dostává, nezištně oplácí.Ví,že pokud je v pánových možnostech mu pomoci (zejména po zdravotní stránce), může se na něj plně spolehnout.Stejně tak i on je kdykoli připraven páníčka ochránit.

jepik

pes

IQ tykve

Odpovím později, jen si počkám, až někdo ti vlepí, že chybí "JINÁ " odpověď.

arygnoc

odpoviem na otázku „Je váš nejlepší přítel skutečně pes?“:
nie.

bolak

to si snad nikdo nedovolí…

IQ tykve

… ještě chrápou po úmorné noci v dobodování! 🙂