Kepler

Je vám líto, že z českých železnic ubývají vagóny s kupé?

https://pixaba­y.com/en/train-old-traditional-travel-2925155/

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, je tam větší soukromí

Ubývá možností jak si sportovně zaš.. teda myslím tím, jak si soukromě popovídat s pěknou slečnou, která si přisedla do jinak prázdného kupé.

Další odpovědi
jirka F

Ano, je tam větší soukromí

Kupé bylo fajn až na železné schody do vlaku.

quentos

Ne, bez kupé je to lepší

Kupé nějak nemusím. Jste v uzavřeném prostoru s lidmi, které většinou neznáte. Což sice ve vagónu bez kupé taky, ale tam je ten prostor větší a v případě dvou(někdy i čtyř)sedadel ho zdaleka tak často, jako v případě kupé, nejste nuceni sdílet.

brillant

Je mi to jedno

Vlakem jsem nejel asi 30 let.

Kryšpín

Je mi to jedno

Je to jedno, hlavně, když kobliháři splní slib a mlaďoši i staroši budou spokojeni

dubraro

Je mi to jedno

Vlakem jezdím zřídka, takže je mi to jedno. Navíc jsem samotář, i těch osm lidí v kupé je víc, než je mi příjemné.

ivzez

jiné

Je mi to líto, měla jsem kupé ráda.
Kvůli klidu na čtení.

Arne1

Ano, je tam větší soukromí

yuko

Ne, bez kupé je to lepší

V dnešní době je to i bezpečnější. Zvlášť pro ženy, které cestují samy.

jepik

Ne, bez kupé je to lepší

Mc Merkurion

jiné

… nic o tom nevím, vlakem jsem jel naposledy z vojny, a to bylo v době, kdy se občas objevil nekuřácký vagon, v kupé bylo nahuleno, chlast (přestože se nesmělo točit, pamětníci pamatují) a veselo … od tý doby jsem ve vlaku ani v buse neseděl, takže nemohu komentovat …

michalds

Ano, je tam větší soukromí