Alesh

Je tohle vystoupení fake?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=z91oThv9H8Y&fe­ature=youtu.be&t=43m5s

Přijde mi, že musel ty nože či meče mít skládací, nepřijde mi reálný, že by šlo dělat to, co on s nimi dělá. Teda jako ty statické věci ano, ale ty dynamické ne, podle mě by ho to muselo pořezat. Anebo jsou ty nástroje alespoň tupý jako pr*el, jinak to není podle mě možný nebo je? 😉

Odpovědi
anonym

Asi jsou tupý no, a když ne, tak určitě trénoval s tupými hodně dlouhou dobu aby věděl co a jak a zvykl si. Spíš by mě zajmalo jak vložit odkaz na youtube aby po kliknutí najel přesně čas od kud video má začít, jak si to udělal ? 🙂

Drap

Věřím že nejsou ani skládací ani tupé

Mc Merkurion

… což o to, polykačů mečů jsem už viděl spoustu, ale tenhle byl dobrej …
… pro Kevina: … pod videem je sdílej a je tam nastavení začátku, poté pošleš onen odkaz …