JáJsemKarel!

Je tohle účinný způsob boje proti mimozemšťanům?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=uM_M1ct554U

A dalo by se tohle použít i na lidi (nejen ty, kteří trpí (nebo si užívají) intoleranci laktózy)?

Video se dá přeložit takto:

Týpek: Mimozemšťané útočí!
Dav: (jekot)
Ten stejný týpek: Házejte sýýýýýýr!

Nejlepší odpověď
Complex

Když se řekne sýr, tak se musíš usmívat a to UFO neumí, takže vybouchne!

Další odpovědi
led

Či by to bolo účinné, ťažko povedať. A vy, „domáci obránci Zeme“ na Alíka, prepáčte aliendrona, takéto niečo neplatí,
najviac sa bojí, že si ho zmýlite s človekom.
A byť človekom, je hrdé len pre človeka.
Veď aliendrone udržuje rovnováhu sveta. Bez neho by tu začal boj na život a smrť o titul „Naj… naj… naj…“

Edison

No nevim. Mě to ani podle toho instruktážního videja moc účinné nepřišlo. Zkusíme to na Aliendrona!! 😁

Kepler

Aliendron by přece proti svým soukmenovcům nebojoval! Když už sýr, pak jedině Romadur. Nebo bych jim do ventilátoru hodil svoje týden nošené fusekle.

Edison

Led, jako, že se na něj vykašlem, jako kašlem na spousty jiných nul na tomto světě? Ano… 😁

Alien drone, sorry… ale musel jsem… Nic ve zlym…

Edison

Měl jsem na mysli obráceně… Zaházet ho romadurem… 😁 Kurnik.. teď jsem si to dočetl… 😁 Máme stejnou taktiku…