Edison

Je tohle tady fakt normální?

Vaše odpověď:

Obchodů jsou spousty. Jak kamenných, tak internetových. Jen hledat. Otázkou tedy není kde, ale jaké jsou ty kvalitní pro tu kterou aktivitu. Pak teprve hledat, kde dobře nakoupit.

Naučte se konečně přemýšlet, než položíte dotaz!

Doplnění: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=tepl%C3%A1kov%­C3%A1+souprava&i­e=utf-8&oe=utf-8&rls=%7Bmoz:­distributionID%7D:%7Bmo­z:locale%7D:%7Bmoz­:official%7D&tbm=is­ch

byla smazána administrátorem z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování..
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

Nejlepší odpověď
anonym

V podstatě chápu že to někdo mohl vnímat jako málo gentlemanský přístup k tazateli. Na druhou stranu je pravda že neskutečné procento zcela otupujicicch dotazů k tomu může svádět. Přesto bychom tu měli zachovat jakousi základní slušnost a vlídnost. Pokud ale na to nemáme už sílu po všem to nekonečném tupém balastu jednoduše už neodpovidejme vůbec, bude to lepší a všem to ušetří nervy. Zajímavé je že tento server táhne ke dnu jen pár uživatelů (5 možná 6) kteří jej systematicky „zaplavují hlouposti a naivitou“ a berou ke dnu všechny co to musí číst :) spolu s úrovní celého serveru. Kdyby alespoň bylo možné těch pár „talentů“ ignorovat a blokovat aby jejich otázky přihlášený uživatel už nikdy nevidel a nemusel číst … Bohužel ale i tato užitečná funkce zde chybí.

Další odpovědi
led

Váš hriech je v tom, že svojou odpoveďou ste sa zjavne dotkol niekomu jeho Ega. To ste si fakt dovolil priveľa (z jeho pohľadu), žiadať od niekoho, aby najprv premýšľal.

hapiky

Pokud se to tebe týká, nemáš náhodou povýšenecké chování?

Lotr2008

Mel bys se nad sebou zamyslet, tohle chování co tu předvádí fakt normální není Edisone…

Edyt. Souhlasím s g0rgen, lide jako flash7 jsou vážně otravní.

Funna

škoda, že jsi nenapsal, nač jsi vlastně odpovídal…
a zjevně se někomu nelíbila věta „Naučte se konečně přemýšlet, než položíte dotaz!“…tak asi proto…

Mc Merkurion

… už jsem ti to jednou psal: jako nevhodné chování se bere, když chceš po někom bez mozku přemejšlet … to je jako by si chtěl po beznohým běhat maratón, pochop, je to prostě nevhodné !!!

Ametyst

Řekla bych tomu „dvojí metr“.
Také jsem před 2 dny položila Dotaz Plus, ale do výběrového okénka se nedostal.

Edison

Funna bylo to něco jako „Kde sehnat kvlaitní teplákovou soupravu?“

Edison

Lotře, tím myslíš co? Nazvat dobře míněnou radu vulgaritami, urážkami, hrubým, nebo nevhodným chováním? Já vím, že jsou lidé, co nesnesou pravdu. A opět zdůrazňuji, že jde o tenhle konkrétní případ. I když podle tohoto modelu jsou posuzovány i mraky dalších příspěvků a zdaleka ne jen mých.

Edison

Ptám se na konkrétní věc, esisisišim. Co je na tom povýšeneckého?

zjentek

Esisisišim? No TYWOE, UF…

hapiky

Asisis nevšiml, že se ona povýšenost nevztahuje na tuhle otázku, ale na některé tvé dosavadní odpovědi.
Myslím, že zde není ani jeden uživatel, kterému byla skryta či smazána neprávem otázka či odpověď.
Chceš-li tedy odpověď na svou otázku, tak říkám: Ano je to tady normální.

zjentek

Správně. třeba JÁ jsem king a jsem fér, proto mně NIKDO NIC nemaže! Na rozdíl od Edisona, esisišim! (;

Edison

Já si všímám spíše opaku. Byla tu smazána spousta přínosných odpovědí, které ovšem tazatel jen nechtěl slyšet. To je taková nectnost těch, kteří se neptají proto, aby se něco dověděli, ale aby ostatní uznali, že mají pravdu a to i když ji nemají.