Avatar uživatele
Kepler

„Je to ferrari, jezdí rychle.“ Je to výmluva, nebo fakt?

Ne, že bych se zastával pirátů silnic, ale konstantování, že „Je to ferrari, jezdí rychle.” je podle mě holý fakt. S ferrari se prostě pomalu jezdit nedá. Na vteřinu se zapomeneš a jsi v průšvihu. Když už někdo překročí rychlost s trabantem, je to umění. https://www.no­vinky.cz/auto/cla­nek/ferrari-proletlo-kolem-radaru-vymluvu-ridice-neuhodnete-40280973 Dokázali byste s ferrari jezdit jako s trabantem?

https://pixaba­y.com/cs/photos/au­to-vozidlo-automaticky-automobil-3596496/

Zajímavá 0 před 1561 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Ještě jsem to nezkoušel a asi ani nevyzkouším, ale věřím, že i s Ferrari bych dokázal jet podle předpisů (nebo jen jemně nad jak je zde zvykem) – stejně jako i se současným autem nejezdím v obci 100, přestože dokáže (když mu k tomu dám trochu času 😉 ) výrazně překročit limit i na dálnici…
Nechceš zorganizovat test??? 😉

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bobek 2

Takže řidič se přiznal, že je nesvéprávný a že své vozidlo neovládal… Až budou silniční vozidla plně autonomní, tak si každé Ferrari bude muset svoji rychlost před autonomním úředníkem zodpovědět samo za sebe. Dokud za jízdu odpovídá řidič, tak by měly být doživotně sebrány papíry tomu řidiči. Ferrari je hloupé, nezná pravidla ani značky a neumí vyhodnotit rizika. A kdo se občas „na vteřinku zapomene“, ten by nikdy neměl dostat ani řidičák, ani obsluhovat rakety v Teheránu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Příjde na to, zda Ferrari nabízí v základní nebo alespoň příplatkové výbavě tempomat. Pak by to snad neměl být problém 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Tož asi by mi to nedalo jednou za čas si zazávodit s Ferrari nebo jiným sportovním vozem. Každopádně to nesmí být hazard se životem nebo životy ostatních účastníků silničního provozu. Pokud nebudete dodržovat rychlostní omezení, tak můžete relativně rychle přijít o řidičské oprávnění a potom se už budete moci jen koukat na vaše zaparkované Ferrari v garáži. Navíc naše silnice nejsou moc vhodné pro takové sportovní vozy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no, a přesně kvůli takovým blbům budou v autech povinně omezovače …

před 1558 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek