aliendrone

Je to realita, nebo utopie?

Rozpoznáte skutečnost od důmyslného výmyslu? A jaký máte na tuto ukázku názor (vemzměte v potaz i konkrétní časové období těsně před svátky)?

Nejlepší odpověď
annas

5) Jiný názor, uveďte prosím jaký?

Před chvíli jsem dostala balíček. .Včera jsem se dívala na uvedenou tabulku, kde můj balíček je.

Už se nedívím, že když posíláte něco křehkého, že se obsah často poškodí., když se tolikrát balík překládá. Nepomůže nápis křehké. Jak dokazovat,. kdo je vinen? .

Kdysi jsem byla na exkurzi na poště, kde třídili zásilky. Ty z pásu padaly dolů do určité kóje podle PSČ. Nevím, zda se takto stále třídí, ale balíky padaly z určité výšky. Ale určitě záleží na lidech, jak se zásilkou zacházejí při ukládání v autě atd.

Je pravda, že dostanete zprávu o přibližném času dodání, můžete jej změnit, ale
kolik organizací je na poslání zásilky třeba. Zásilkovnu nemám v blízkosti, tudíž nevím, jak tam to chodí.

Je to bohužel realita. Ale musím říct, že i před vánočními svátky jsem dostala zásilku nikoliv druhý, ale třetí den.

Další odpovědi
Kelt

5) Jiný názor, uveďte prosím jaký?

No já jsem si také nechal něco poslat a došlo mi to v pořádku. Teď jsem měl asi 4 balíky. Něco přišlo do ruky, něco jsem si šel vyzvednout. Záleží komu to svěříš. A pusť si skladbu Hey Mr Postman.

Ametyst

1) Normálka, umí to i rychleji.

V tomto případě se rádi vymluví na předvánoční chaos.

Kepler

1) Normálka, umí to i rychleji.

Tedy spíš normálka, než že by to uměli rychleji. Myslím, že pošta už není tak vytížená jako kdysi, ani před Vánocemi.

marci1

5) Jiný názor, uveďte prosím jaký?

Zajímavá úložní doba. Zásilka uložena do 27., 18.-uložení zásilky, 19.-blížící se konec úložní doby!!! 🙂

Edison

5) Jiný názor, uveďte prosím jaký?

Realita je současnost, nemůže tedy být utopií. Budoucnost nikdy není realitou. Utopie je nemožná budoucnost, tedy nemůže být realitou ani v budoucnosti.

Velmi špatně formulovaná otázka.

aliendrone

Edison>>> Aha, už je to tak, dnes NEMÁŠ svůj den. Realita NEZNAMENÁ současnost, nýbrž SKUTEČNOST, to je DOST velký rozdíl. Utopie je PŘEDSTAVA (obvykle fantastická) a jakkoliv si myslíš, že nějaká představa, která přijde většině lidí utopická se MŮŽE stát REALITOU. Namátkou mne napadá Silvestr 1988. Představu, že by ten další Silvestr byl už bez bolševické vládnoucí strany přišla bez vyjímky každému utopická. No a jak to dopadlo. :)

Velmi špatné chápání termitů! ;) :D :D

aliendrone

annas>>> Jsem zcela zahanben vytříbenou výmluvností Vašeho názoru milostivá paní generální ředitelko megakorporace Annas Inc., až takový bohatý komentář jsem nečekal (byť jsem si o něj VÝSLOVNĚ koledoval). Nemohu jinak, než se stydět za svoji ubohoučkou slovní zásobu, v porovnání s tou Vaší je to nebe a dudy. Ještě teď se mi z toho točí hlava a doposud se mi nevrátil zrak z oslnění nad Vaším hluboce obsažným, podnětným a vtipně vyjádřeným názorem. Klobouk dolů! ;) :D :D

aliendrone

annas>>> Gmm. pěkně jste mne převezla, to se dělá upravit (doplnit) odpověď? Myslím, že NĚKDO megakorporaci Annas Inc. zařídí kontrolu z finančáku, možná do provozů vlezou hygienici a vůbec bude VESELO! ;) :D :D

annas

Jejda. Mám zážitek na celý den. 🙂

aliendrone

annas>>> A kdo by neměl? Dokonce i sám VELIKÝ, ÚŽASNÝ, NEJKRÁSNĚJŠÍ etc. aliendrone se necítí nejlépe, pokud jde o pány z finančáku, takže se Vám nedivím. ;) :D :D