Je to i u vás v období vánoc?

Jste před svátky vyzývání „nežerte to cukroví“ a po svátcích „proč to cukroví nežerete“ ?!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
www

* doplň dle potřeby

Doplňuji:
V dětství to platilo, teď už se u nás v rodině cukroví nedělá ani nekupuje 🙂

Další odpovědi
suaeda

* doplň dle potřeby

Doplňuji:
Dříve převažovala odpověď ano. V současnosti hotové výrobky průběžně ochutnávají-kontrolují všichni. Konec konců platí zákon o ochraně spotřebitele, tak se spotřebitel a v našem případě i výrobce musí přesvědčit o kvalitě.

anonym

ano

Josef 2000

ano

Nevíteto?

ano

brillant

ano

Lamalam

ne

Nám peče babička a dostáváme to až na Štedrý večer.

anonym

ano

Doplňuji:
Vánoce jsou všude kolem a já tady žiju,tak to vlezlo i na mě prosim!

klumprt

* doplň dle potřeby

Jinak: Žena mě trvale nutí, abych držel nebo snižoval váhu. Čili „nežer“ je stabilní celoroční instrukce. Před svátky je zákaz žrát cukroví absolutní a po svátcích mi akorát neříká nic, když cukroví žeru. Čili je to u nás jaksi „posunuté“ 🙂

anonym

ne

Doplňuji:
Nepeču cukroví, takže ne.

honza19hk

ne

Doplňuji:
ne já radši maso!

Magduš01

ano

AmazedWolf

ano

lota

ano

Ano, znám. Trefné, vtipné.

robosobo

ano

tazatelka

* doplň dle potřeby