Altair-AC

Je to dobrý nápad nebo ne? (popis)

Mám možnost dělat v prváku na střední prezentaci o čemkoliv.Dlouho jsem nad tím přemýšlel a jediné co mě tak napadlo tak je deep web.Je to dobré? Není to nevhodné nebo tak? Opravdu bych ocenil upřímný názor a popřípadě i radu prezentace na něco jiného.Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud to pojmeš po technické stránce a budeš popisovat principy nějakou snadno srozumitelnou formou, může to být velmi pěkná a rozhodně zajímavá prezentace toho jak může vypadat skutečně svobodný internet. Pokud sklouzneš jen k nějakému moralizování a prezentaci stránek s prodejem zbraní zřejmě to vhodné ani moc zajímavé téma nebude …

Další odpovědi
ivzez

Téma a obsah prezentace nemá smysl konzultovat s cizími lidmi.
Vycházela bych ze zaměření školy, zájmů jejích žáků a poradila se s vyučujícím.