aakimov

Je to dobrý nápad, když chceme vyvolat ducha Adolfa Eichmanna?

Kamarádku napadlo že bychom mohli vyvolat ducha Adolfa Eichmanna, myslíte, že je to dobrý nápad? Nebo není to riskantní vyvolávat jeho? Je potřeba mluvit německy? To asi ano, může něco vysvětlit?

Původní neotázka
chceme vyvolat ducha Adolfa Eichmanna

Nejlepší odpověď
Kelt

Nedoporučuje se vyvolávat ducha zlého člověka. Záleží, jaké máš úmysly? Pokud se chceš dozvědět, jak se naučit španělsky, jak to vypadá v Argentině, v Izraeli, jak se cestuje zavřený v letadle přes půl zeměkoule, tak prosím.Hlavně koho pozvu, musím i vyprovodit, nesmí tady zůstat.

Další odpovědi
ivzez

S vyvoláváním duchů si nezahrávejte!
A Eichmanna nechte v pekle…

Kdyby kamarádku napadlo, že byste mohly skočit
z okna v 11. patře, také by ses tak ochtně přidala?

JájsemRaibek

Chcete-li, abych vám pomohl, uvařte mi hrachovou kaši a ta vyvolá tolik duchů, že nebudete stačit utíkat :)