hapiky

Je těžké odhadnout, jakou otázku byste zde položili po své smrti?

Samozřejmě teoreticky

Patří byste, nikoliv by jste

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, není to těžké…
😉
Chtěl bych po informovanějších členech tohoto fóra informaci, jak je možné, že se mohu tázat…
😁

Další odpovědi
JájsemRaibek

Po své smrti bych zde položil otázku tohoto znění: Kdy se už konečně tazatelé naučí používat slovo byste namísto by jste? :DDD
Ale na to se zeptám až po smrti.

mosoj

Otázku jsem otevřel jenom proto abych zjistil kdo na takovou ptákovinu kvůli bodům odpoví.

zjentek

Ne není… určitě nějakou imbeciloidní.

ivzez

Není to těžké:
Po smrti už se nikdo nezeptá na nic…

led

Nemajú pravdu tí, čo tvrdia, že to nie je možné.
Nie je problém tu položiť otázku aj po smrti, ale odpovede na ňu sa už zomrelý nedozvie.
„Otázku pre www.odpovedi.cz zverejniť až po mojej smrti“ je napísané na obálke s otázkou. Preto ju teraz nemôžem zverejniť.

PS. „kdo na takovou ptákovinu kvůli bodům odpoví.“(mosoj)
body sa tu rozdávajú za väčšie „ptákoviny“

pusinka50

Ad Raibek: Také mě každý příspěvěk s použitím „by jste“ místo spisovného „byste“ pořádně vytahá za uši. Tak nevím, jsou hloupí učitelé češtiny nebo žáci?

hapiky

gecco: No, připravil bych si předem otázek několik set, a potom jen vybral jednu z nich a dosud žijící tazatel by ji odeslal! Dobrý? Jen se neptej jak bych jemu řekl kterou, to budu vědět, až vyhodím kopyta!