Rokio

Je tento obrázek projev zoofilního fetišismu?

zdroj obrázku: deviantart.com

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

jiná odpověď

Odpoveď ano/nie závisí od pohľadu, akým sa na daný obrázok pozeráte.
Androidi, vesmírania, aliendroni a deti v tom môžu vidieť výjav z rozprávky a fantastiky.
Staršia mládež už v tom môže vidieť iné výjavy v zmysle svojho chápania.
A tí, čo dbajú na mravopočestnosť v zmysle viktoriánskej éry berú do rúk farbu a tieto obrázky zatierajú.

Další odpovědi
elkon

jiná odpověď

Dej už s těmi úchylárnami pokoj. Nebo je to snad způsob tvé léčby? No potěš koště.

aliendrone

jiná odpověď

Těžko. Na obrázku nevidím žádné zvíře. Možná fantasy/pohádkové, ale to s realitou nemá co dělat. ;) :D :D

Outsider

ano

Drap

jiná odpověď

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

led>>> Mám Vaší odpověď tedy chápat tak, že jde o KUPŘÍKLADU o nějakou alegorii na téma „nebohý muž a postavička poletující na košťátku“? ;) :D :D

led

aliendrone, vaše chápanie je na úrovni vašich znalostí a skúseností. Akýkoľvek váš pokus snažiť sa privlastniť si chápanie iného bez jeho znalostí a skúseností môže byť krokom k strate pochopenia zmyslu života a návšteve príslušného odborníka na ľudskú myseľ aj s prípadným ubytovaním v ním riadenej ubytovni. Tak a teraz premýšľajte, vážený dvojBajt

led

Uvedomte si známy fakt, že myslenie žien je a zostáva pre mužov navždy záhadou.