Kepler

Je tady někdo, kdo by se rád osobně setkal s některým účastníkem?

Já tedy docela ano, nebudu jmenovat a nechci to ani po vás. Nebo si víc ceníte anonymity?

Nejlepší odpověď
ten který je

Moc bych to nechtěl,protože mám některé uživatele vyobrazené ve své fantazii a skutečnost by byla jiná.:-)

Další odpovědi
hapiky

Určitě zjentek, a já, no tak já taky.

Kelt

No taková all stars jedenáctka. Pořadí bude jak budu vzpomínat.
1 Kepler, 2 Annas 3 Zjentek, 4 Aliendrone 5 Quentos 6 Rokio 7 Ivzez 8 Drap
9 Marci 10 led 11 iceT

Edison

Já jsem na ženský. Na ty chytrý. 🙂

RyuzakiKate

Sraz by mohl být docela sranda :)
A zrovna s tebou bych se, Keplere, setkala moc ráda!

zjentek

Pokud se držíme „u nicků“, rád bych poznal Annas a pak také Marci1, Briketka a Ga ga ga. Aliendron se jeví tajemný, tajemno mne hodně přitahuje, ale ne- díky, nemám zájem, bo z entity pod takovým nickem mám celkem bobky! Navíc ten nick vykazuje prvky mužskýho rodu, takže tady snad všechno jasný.. (;

Ad Kelt: Podobný konkrétní „all stars“ může ukřivdit, zejména pak Briketce, dále v pořadí Ge0rge, Klumprt, Cochee, Dubraro, Roman71…

Rokio

Rád bych se setkal s uživateli aliendrone, Kepler, zjentek, ivzez a Mc Merkurion.

nyjono

S některými ano.
Kdysi dávno, za starých a lepších časů tu byly návrhy na setkání, ale vždy z toho sešlo.

Dochy

Mohlo by to být zajímavý… Ale zorganizovat nějaké setkání není jen tak a jak se znám na 80% by mi do toho něco přišlo…;-)

elkon

Při těch „inteligentních“ dotazech ani omylem. Nemusím mít všechno.

ivzez

Jj, je tu pár uživatelů, s kterými bych se ráda setkala osobně.