zjentek

Je správné si věřit?

Myslím věřit si, stůj co stůj. /;

Nejlepší odpověď
paul1

Určitě, to je základ úspěchu.

Další odpovědi
elkon

Ano. Kdo si nevěří je slaboch.

jirka F

Já si třeba vůbec nevěřím že na něco mám.

Rokio

Samozřejmě. Dobré je mít zdravé sebevědomí.

Jiří Bohumil

Zdravé sebevědomí je dobré, ovšem je dobré si být vědom, že každý se může mýlit, takže v případě že se mýlím, tak nemá cenu „stůj co stůj“ na svém mylném názoru trvat.

da ny

Ano, ale bez pochybností. Ty oslabují cestu k cíli a plnění/realiza­ci přání.

Roman71

Je dobré znát své silné, ale i slabé stránky.. a hlavně se nepřeceňovat!
Přehnaná sebedůvěra je nebezpečná a je to víceméně „koleda o malér“.
Dobré je být si vědom i toho, že ne všechny zvládnuté situace jsou stejné.

Takže, věřit si, stůj co stůj, není úplně ideální předpoklad.