EKSOT123

Četl jsem nějaké zemědělské knížky ze sovětské doby a bylo to opravdu smutné – poručíme větru dešti. Jenže když studujete naše dnešní vysokoškolská skripta, připadá mi to mnohem horší, jen to není takové okaté, naše myšlení je tomu přivyklé a nepřijde nám to. Jinak pochybuji, že Rusové, kteří má tak blízko k Číně, si neuvědomují světovou situaci. Že budoucnost patří úplně jiným národům. Ale určitě takový komplex přežívá u některých ruských důchodců…

Další odpovědi
paul1

Myslím, že ano a nemá na to.

_Bůh_

Přesné.

Sleduju na YouTube několik Rusů, kteří umějí anglicky a vyhledávají si informace ze západních médií přes VPN. Ti vědí, co se děje, a jsou z toho v háji.
Jedna Ruska ve svém vlogu říkala, že když byla v únoru ta „cvičení“ Rusů u ukrajinských hranic, tak jí začali všichni psát, co se děje, jestli se něco plánuje, co se stane. Ona prý neměla ponětí o čem mluví, protože v Rusku se o tom vůbec neinformovalo. Smutné, že Rusové musejí hledat realitu přes YouTube komentáře, namísto ze zpravodajství.

da ny

Kdo ví, které společnosti jsou něčeho odrazem.
Co a kde je pravda/y x lež
co je konspirace a co dezinformace :/

https://blog.to­manek.com/2022/04­/kam-ze-se-maji-hlasit-ty-lzi-a-dezinformace/?fbclid=I­wAR3iIAkaKQxzhoq7uf664­8iZMz1-Fz1kR8t4BslNt­LBUm_bO6HAI6MCIP­S0
https://inici­ativa21.cz/26-04/?fbclid=IwAR1rbJ5o­MILPwkPjfNX2wfJ­hiYTFSCI5Qxci-lZd8_Xcek7Ffc­F741AIuwc
A kdo všechno a kde, má/mají i velmocenské choutky.

Ametyst

Sám jsi nemocnej. Vstávat o víkendu s myšlenkou na hromadné hroby nesvědčí o psychické stabilitě.

hapiky

Ametyst: Jsi manipulátorka a o moji psychiku nemusíš mít obavy.
Když vstávám, tak si zpívám. Když si při snídani pustím PC a hned mi vyskočí okno na to téma, no tak to dám do Odpovědí. chňápeš?

da ny

Některé důvěřivé hlavy zůstanou duté, některé „prohlédnou.“
Nic není, jak se zdá. Beneš Čechy na smrt, do krvavé řeže nehnal.
Najděte si video (pokud není smazáno).
V. Putin si v Kremlu, údajně „namazal na chleba“ generálního tajemníka OSN.
Operace Ruské armády na Ukrajině probíhá v souladu s mezinárodním právem a Chartou OSDN. Ruský prezident vysvětlil, že DLR a LLR vyhlásila nezávislost na Kyjevu na základě precedentu Kosova a rozsudku mezinárodního soudum kteý garantuje regionům jakékoliv země, právo odtrhnout se a vyhlásit samostatnoost, bez souhlasu centrální vlády!!!
V ČR to asi nikdo neví.? Lidé plní zášti a nenávisti ke všemu ruskému,ne. Nekompetentní vláda a její premiér rozhodně ne. Protože by si uvědomili možnou kriminalizaci svého jednání.

hapiky

da ny: Tak to je opravdu skutečné patolízalství. Rusové jsou rádi, když ničí cizí státy a ještě je v tom někteří místní proruští trollové podporují.
„Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“

Zdroj: https://citaty­.net/autori/a­dolf-hitler/