maschin

Je Putin diktátor?

Nejlepší odpověď
Mirdas

Určitě ano.
A postupně dělá vše aby se zařadil mezi ty ( bohužel ) nejznámější. Snad se mu to nepovede.

Další odpovědi
NeJPatrik

Ahojky!
Hele tak jako spíš ano 😁
Ale nedoslova.
🙂

Putin

Jako vážně .. ?

mosoj

Třeba ano – pak uvidíš jak to amíkům a EÚ nadiktuje. Už aby to bylo.
Doplňuji:
Nechat si za humny rozpoutat amíkama podporovanou občanskou válku, mohou jenom trotlové.

štamgast

Ano.

NeřeknuCZ

Rusko se snaží vypadat jako „demokratické“, ale Putina bych považoval spíše za diktátora …

Emefej

Je autoritářský vůdce.

Agneta

Putin je normální zdejší troll, jako ty. Můžeš se ho zeptat, jeho otázka je dvě pod tvojí:D