štamgast

Proč Češi podporují Putina?

Vždyť se chová jak Hitler a sprostě si přivlastnil kus plochy patřící svrchovanému státu a stále čímsi vyhrožuje. Proč se ptám? Protože tahle anketa na parlamentnilis­ty.cz:

Který světový státník je váš nejoblíbenější?
Barack Obama (USA)
5%
David Cameron (Velká Británie)
2%
François Hollande (Francie)
1%
Angela Merkelová (Německo)
5%
Vladimir Putin (Rusko)
86%
Si Ťin-Pching (Čína)
1%
Dilma Rousseffová (Brazílie)
0%

hlasovalo: 11924 lidí

Já Putina nesnáším už od pohledu…

Doplňuji:
Pro mě není těžké si vybrat-já podporuju Obamu.

Nejlepší odpověď
jjj123456789

A ty budeš tupé děcko, které jim baští protiputinovkou propagandu.

Další odpovědi
Mirdas

Tyto ankety bych nebral vůbec vážně.
Většinou je zadavatel upravuje tak, aby výsledek vyšel k obrazu svému.
Samozřejmě se najdou i tací, kteří tohoto novodobého diktátora budou velebit a urážet každého kdo bude mít jiný názor než oni, nebo dokonce tvrdit, že jej podporují takoví petrioti, jací Američané bezesporu jsou.
Naštěstí tento názor již dnes vzhledem k Moskvě není u nás poviností, takže velká většina tyto názory zcela ignoruje.

mosoj

Myslíš , že jenom Češi ?
V USA je 70 % obyvatelstva proti uvaleným „sankcím“ na Rusko.
Doplňuji:
Oblíbenost Putina je celosvětová !
Tím ovšem neříkám že je dobré zbožňovat nějaké politiky.

ČoČkin

Z dané nabídky vesměs levicových (sociálně zaměřených) státníků je asi jediný, který momentálně vyčnívá a „má koule“ (rozuměj dělá co si zamane či o čem si myslí, že mu projde a zvýší popularitu).

Můj nejoblíbenější není, ale ukázka síly a rozhodnosti může prostě někdy někomu imponovat.

Pozor na výběr zdroje ankety, dané médium čte méně „průměrných“ občanů a navíc lze hlasování při troše snahy opakovat…

suaeda

Nevím od kud pochází zdroj údajů, ale nvěřím, že by Putin dostal tolik procent. Všechny průzkumy je lépe brát s rezervou. Jednak se průzkum dělá s menším vzorkem lidí, ale hlavně peníze jsou dnes všemocné.

Pepa25

Takového ankety jsou dány zadavatelem, jinak dopadnou na respekt.cz a úplně jinak na novinky.cz.
Obecně mě ale podpora Putina dost překvapuje, asi to souvisí s kritikou establišmentu, prostě „tam nahoře nám lžou, takže určitě lžou i o tom, co se děje na Ukrajině“. Velká rozšířenost tohoto postoje „všeobecného nasrání“ mě dost děsí, až „prostý lid“ zklame i ANO2011 (což musí nezbytně nastat), tak se obávám nějakých nepokojů (plebs si půjde vztek vybít na cigánech nebo něco podobné ☹.

led

Bez ohľadu na cielené štatistiky, odpoveď je jednoznačná:
Pretože Putin s jeho názormi a činmi je Čechom a nielen im, al aj mnohým iným reálne uvažujúcim vo svete, bližší, než názory a činy iných (uvedených v štatistike).

klumprt

Ono vybrat si z téhle nabídky je docela těžké. Putin mezi nimi prostě vyniká. Jestli v dobrém nebo špatném, to je diskutabilní, ale vyniká.

(Mimochodem, přiznám se, že o Dilmě Rouseffové nevím zhola nic a o Si Ťin-Pchingovi pouze předpokládám, že je to komunista)

Reezo

Já osobně bych podporoval pouze Kennedyho.. Jelikož již nežije, tak na světě není živ žádný státník či politik, který by stál vůbec za zmínku. Víše uvedený jména jsou většinou jen dosazení stoupenci nějakého spolku, který kope ve většině případů pouze za sebe v krajních případech udělají něco pro lidi.

Funna

Když si čtu odpovědi, docela té anketě začínám věřit…ale nikdy bych nevěřila , že se tu lidem stýská po uzurpátorovi…i když Hitler byl ze začátku taky jednička a tupí oslíci mu kývali a kývali…ale jak to nakonec skončilo?…
můj favorit Putin není ani náhodou a dle mého názoru vybírat si poliky se má jen s kalašnikovem v ruce… 🙂