Avatar uživatele
anonym

je pravda že podle toho co čtete se pozná jaký jste člověk?

jestli ano tak nevím,nevím,když jsem zjistila co čte momentálně můj manžel
Doplňuji:
Czechoraspide,to jsem viděla ve zprávách a i četla na internetu,je to hrozné,jak může dítě dítěti takto ublížit,opravdu nepochopím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, aramah, kapka před 4900 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ono je toho víc . co posloucháš,jíš,pi­ješ.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

no říká se to ,ale s tím si nelam hlavu já mám taky široký záběr , takže by to těžko někdo posoudil

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zrovna jsem dočetl tohle;

Soudní znalec shledal u napadeného IQ 111, nikdy s ním prý nebyly kázeňské problémy. Dnes podle soudu nese těžké psychické následky a bere antidepresiva.

Naproti tomu odsouzený byl i dříve několikrát stíhán a je negramotný, podle znalce má IQ 41, je tedy klasifikován jako imbecil. „Ale i imbecilovi musí být jasné, že takový útok na kluka, který má 35 kilo, může způsobit smrt,“ uvedla ve čtvrtek v odůvodnění rozsudku soudkyně Kamila Elsnicová.
Doplňuji:
Já to pochopím. Že bude syn svého bratra.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/krimi/217819-za-brutalni-rasisticke-napadeni-chlapce-dostal-16lety-rom-maximalni-trest-10-let.html

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

http://www.chce­mestejnymetr.cz/

před 4899 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

A co tedy čte Váš manžel?

před 4900 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ani nevím jestli to mám napsat,večer čte Šmouly,a ráno Kamasůtru,tak nevím kde se mohla stát chyba :D

před 4900 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

to čte dobře šmouly na noc ne\? a kamasutru ráno protože nejlepší je to poránu ne? Psali to i v koránu.

před 4900 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

on večer čte Šmoly synovi,ale nevím komu ráno čte tu kamasůtru

před 4900 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek