je pravda že podle toho co čtete se pozná jaký jste člověk?

jestli ano tak nevím,nevím,když jsem zjistila co čte momentálně můj manžel
Doplňuji:
Czechoraspide,to jsem viděla ve zprávách a i četla na internetu,je to hrozné,jak může dítě dítěti takto ublížit,opravdu nepochopím

Nejlepší odpověď
anonym

Ono je toho víc . co posloucháš,jíš,pi­ješ.....

Další odpovědi
hanulka11

no říká se to ,ale s tím si nelam hlavu já mám taky široký záběr , takže by to těžko někdo posoudil

anonym

Zrovna jsem dočetl tohle;

Soudní znalec shledal u napadeného IQ 111, nikdy s ním prý nebyly kázeňské problémy. Dnes podle soudu nese těžké psychické následky a bere antidepresiva.

Naproti tomu odsouzený byl i dříve několikrát stíhán a je negramotný, podle znalce má IQ 41, je tedy klasifikován jako imbecil. „Ale i imbecilovi musí být jasné, že takový útok na kluka, který má 35 kilo, může způsobit smrt,“ uvedla ve čtvrtek v odůvodnění rozsudku soudkyně Kamila Elsnicová.
Doplňuji:
Já to pochopím. Že bude syn svého bratra.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/krimi/217819-za-brutalni-rasisticke-napadeni-chlapce-dostal-16lety-rom-maximalni-trest-10-let.html

anonym

http://www.chce­mestejnymetr.cz/

kapka

A co tedy čte Váš manžel?

anonym

ani nevím jestli to mám napsat,večer čte Šmouly,a ráno Kamasůtru,tak nevím kde se mohla stát chyba :D

hanulka11

to čte dobře šmouly na noc ne\? a kamasutru ráno protože nejlepší je to poránu ne? Psali to i v koránu.

anonym

on večer čte Šmoly synovi,ale nevím komu ráno čte tu kamasůtru