Rokio

Je pravda, že nechám tašky na cestě?

Tři tašky na tříděný odpad jsem nechal na chodníku pouze 15 sekund a bylo tam dostatek místa, aby chodci mohli kolem nich normálně projít. Žádného chodce jsem neomezil a ani jsem nemohl, když tam žádný člověk nešel.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
cappuccino

ne

Ne, nechal jsi je na chodniku, ne na ceste. Jaky s tim mas problem? Vzdyt se nic nestalo, jen sis je odlozil!
Na co se nas vlastne ptas?

Další odpovědi
Mravenec

ano

Vždyť to sám píšeš v dotazu, pokud si tašky položil, byť na 15 sekund, položil jsi je. O tom nelze vést spory.

paul1

jiný názor

Tvoje starosti bych chtěl mít.

elkon

jiný názor

A co je nám do toho? Zabýváš se jen kravinami a otravuješ s tím zde.

Porkman

ano