Avatar uživatele
jirka F

Je pravda, že muži bývají agresivnější než ženy?

Já teda jsem sice muž, ale nikomu bych nikdy neublížil. Možná ve vzácném případě ano.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, aliendrone před 1266 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Obvykle ano, asi atavismus po loveckých předcích. Ale jsou i ženy, které si v agresivitě s muži nezadají.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Platí to jen OBECNĚ, podobně jako že muži „jsou silnější než ženy“ nebo že „jsou vyšší než ženy“. Kdybys znal moji starší starší (když byla o DOST mladší, dnes je z ní „svíčková bába“ ;) :D), tak ta si mohla bez přehánění vytetovat na čelo slovo AGRESE!

Mnohokrát jsem byl svědkem toho, jak jedinou ranou pěstí „sestřelila“ velkého chlapa, v čemž jí pomáhalo jednak to, že veslovala za Slavoj Vyšehrad (měla fakticky sílu a švih!), druhak vati zastával názor, že navzdory konvencím by se holka měla v případě, že „padne kosa na kámen“ umět o sebe postarat, tudíž ji naučil „pár vychytávek“. Tož asi tak. :)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ano a ženy bohužel mají agresivní muže rády, protože si to dezinterpretují jako „to je silák, ten mě určitě ochrání“. Pak se diví, když to násilí použije doma, a brečí „kde jsou ti hodní a galantní muži“, jenže to jsou ti, které ty ženy odmítají, protože nejsou dost „sexy“…
Jestli to chceš vědecky, za toto chování může hormon testosteron. Čím větší násilník a hrubián, tím ho má víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Pozor, muži na testosteron nemají monopol! Produkují jej i ženy. A naopak muži produkují i ženský estrogen. Teď jde jenom o to, v jakém jsou poměru. Jistě víte, co dokáže taková naštvaná fúrie, ta zuřivá, zběsilá bytost, též zvaná semetrika. I Orestes s nimi měl veliké problémy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ano, je to tak. A agresivita narůstá (na silnicích i v životě).
Muž je lovec, dobyvatel, bojovník, voják. Některý i pán tvorstva ;)
Ti mladší, kteří užívají steroidy (ve fitness centrech si „budují“ svalovou hmotu),
jsou agresivnější, než by byli bez nich. Mnohdy trpí některou z forem impotence.

Ženy si někdy vybírají stejně „špatné“ modely mužů. Mnohdy také špatný vzor,
podle otce. Až když pořádně „narazí“, nebo se jim otevřou oči i s pomocí
jiných osob, přestanou je přitahovat/zajímat „hajzlíci“. Některé se nepoučí nikdy.
Bohužel i chytré a vzdělané ženy, snadno podlehnou šikaně a psychickému
teroru/týrání partnera. Věří tomu, že jsou špatné, neschopné, nemožné, málo vydělávají, jsou ošklivé, neupravené, nezaslouží si ani dýchat a žít…. Sebevědomí padne na nulu.
Jen ten „chudák“ gauner to s nimi přece vydrží, je pro ně ten nej :(

Někdy mne až zaráží, jaké trosky se z žen, pod vlivem takového siláka stanou.
Co vše vydrží, po dobu finanční závislosti na partnerovi.
Ty „silnější“ je hned odesílají k vodě. Někdy raději zůstávají sany.
Některé z nás jsou však také „potvory“.

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Někteří muži na silnicích jsou agresivnější, to je pravda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ano,je to pravda.Ženy využívají místo hrubého násilí spíše záludnost,vypo­čítavost a taktiku.Jejich mocnou zbraní bývají jejich vnady a svody.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ústně/slovně? NE!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
aliendrone

quentos>>> Budiu s tebou polemizovat, protože podle mne mají „agresivní muže“ rády jen „agresivní ženy“ (hledají odpovídající protějšek). Normální „většinová“ ženská dá přednost spíš „jižnímu/italskému typu“ (černovlasý čmoud). ;) :D :D

před 1266 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

… jenže ten jižní typ je ještě agresivnější. Proto se přece přeneseně říká „mít doma Itálii“…

před 1265 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

quentos>>> To jenom tak vypadá. Jsou prostě hlasití a rádi gestikulují. Když má ale dojít opravdu na lítání zubů v povětří, tak mizí jak pára nad hrncem.

Jednou jsem sledoval hádku 2 italským řidičů, stáli proti sobě, řvali na sebe jaxviň, máchali rukama větrný mlýn hadr – zkrátka šou na x-tou. Ale když se ani po cca 5–10min bitka nekonala, přestalo mě to bavit a šel jsem si po svých. Tak právě TOHLE je ta „Itálie“, kdepak opravdová agrese. ;) :)

před 1264 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Alien > s těma Italama máš pravdu, hodně řevu a akce žádná. Já jsem viděl silniční hádku Itala s Angličanem, Ital chvíli vyskakoval, anglán mu beze slova jednu napálil a v klidu odejel…

před 1264 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Alien: D;D;D;

před 1266 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek