bolak

Je pravda, že když se lidi probouzej z umělého spánku, kupříkladu po autonehodě, tak ženy se většinou ptají…

…na své nejbližší, manžela nebo děti, kteří s nimi byli v autě, zatímco většina mužů si jako první zkontroluje vercajk?

Odpovědi
NikkiHeat

tomu nevěřím, ztráta vědomí (umělý spánek, koma, anestezie apod.) může být různé intenzity, různě mozek daného muže či ženy zasáhnout a spíš si myslím, že se člověk po probuzení snaží identifikovat­.....jako např. kde jsem, kdo jsem, co se stalo, co si jako poslední pamatuju apod. Myslet si, že si hned muž šahá na ptáka je absurdní.