Avatar uživatele
Kepler

Je pravda, že k maximální sexuální výkon muže je v rukou jen ženy?

Třeba si řeknu: to jsem zvědav, co se mnou uděláš? Nebo: úsměv ženy je to hned to druhé nejkrásnější, co se svými ústy dokáže žena udělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1671 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Odpoveď byla označena jako užitečná

Myslím, že je to jen částečná pravda…
Říká se, že žena, která si ho nepostaví, si ho nezaslouží… zjistila jsem, že je to alibismus vymyšlený nějakým mužem, co chtěl, a zrovna moc nemohl a sváděl to na neschopnost ženy.
Jestli chlap může, nezávisí jen od ženy, sebevětší krasavice maximálně znalá v oblasti sexuálních kouzel nic moc nesvede s chlapem, co je unavený, nevyspalý, myšlenkama v práci nebo jinde, i pod malým vlivem alkoholu nebo jiných látek a podpůrných léků…
Jistě je to tvor od tvora individuální, na druhou stranu, co je vlastně myšleno tím maximálním sexuálním výkonem, když skoro většina chlapů zvadne po pěti minutách???

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kepler Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

No, ve skutečnosti je to tak, že dáma dostane přesně tolik, kolik si z „toho“ vzít chtěla. Máš to trochu pomotaný Keplere a nejen slovosled.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

No jinými slovy je tohle psané v knize Napoleona Hilla Myšlením k bohatství. Prý žena dokáže chlapa udělat nebo zničit. Tím se nemyslí to, že chlap dokáže vyvolat v ženě řadu orgazmů, ale a to se uvádějí příklady, spousta mužů dokázala úžasné věci – například když měl Napoleon Josefínu – stal se císařem a když odešla, tak začal jeho útlum. A je tam ještě uvedeno více lidí, kteří to dokázali. A na druhou stranu zkušená kněžka lásky dokáže chlapa vzrušit, vyburcovat více, než třeba otrávená manželka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

zjentek: co je vadného v mém slovosledu? Já mám spíš zkušenost, že 90% účastníků neumí položit otázku (v tom správném slovosledu) Styl VÝŠE NÁJMU ZA 10 000 JE PŘIMĚŘENÝ?

před 1671 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Že by ta předložka „k“? Taky mě to mate.

před 1671 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jo, tu jsem tam zapomněl, když sem upravoval otázku.

před 1670 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Správně by to mělo být: JE VÝŠE NAJMU… PŘIMĚŘENÁ? No co, většina účastníků češtinu neovládá, ty jsi na tom ještě dobře.

před 1671 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Tak to sis nevybral moc dobrej příklad. někdy je totiž roztomilé… (tady si dosaď, co uznáš za vhodné, protože přesně víš, o čem píšu) Ježiši, dovedeš si představit svět, kde VŠICHNI píšou správně česky??? (;(;(;

před 1670 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek