Rokio

Je pravda, že jsem on, nikoliv to nebo nějaké tohle?

Nepište prosím tohle má jako maturitu? Nepište to je hlupák. Napište on je hlupák.

Nejlepší odpověď
Filip84

Ne, mýlíš se: jsi včera a doprava! 👌😂

da ny

Pokud mi tazatel, svou žádostí v otázce, bude diktovat, co mám x nemám,
smím nebo nesmím napsat.
Je logické, že odpovídat nebudu. 😉

Filip84

A proč píšeš, co Ty chceš, frajere? Myslíš, že to někoho zajímá!? Copak Tebe, „vévodo“, zajímá, co chce Tvý okolí!? Samozřejmě, že nezajímá! Káliš na lidi z vysoka! No: tak na Tebe došlo, „barone“: teďka Ty nechceš a kálí na Tebe bílej tesák! Dobře Ti tak! 👌😎