jirka F

Je pravda že čím je člověk finančně bohatší tím víc se kolem něj začínají motat holky?

Mně to tak někdy příjde.

Nejlepší odpověď
PepasAvalonu

c) Mám na to jinou odpověď.

Nemusí to mít vliv. Jde o osobnost, jak a kde se pohybuje,v čem se angažuje, čím se zabývá a zkrátka jaký je.
Pokud se o něm ví, že je bohatý, tak se vždy nějaká zlatokopka najde – která se snaží sblížit.
Může mít víc času a víc příležitostí. Oslňuje (může a nemusí). Může vzbuzovat různé poctiy. To, co ženy taky přitahuje (nezlatokopové) je taky ctižádost, kterou ten člověk může mít.

Další odpovědi
Kepler

a) Ano, je to pravda.

Zvlášť když to zbohatlík dává patřičně najevo. Tehdy i mladé holky letí i na starce a říkají si: nepotřebuju toho impotenta, ale jeho prachy. Však já si nějaké výkonného samce bokem najdu…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.