Avatar uživatele
Mcafitko

Je podmíněný trest zapsán v rejstříku trestů? lze se po skončení podmínky hlásit k policii?

Ahoj, zajímalo by mne … když jsem měla podmínku na 1rok na 8měsíců odnětí svobody … a to za přečin výtržnictví a ublížení na zdraví … nebylo mi v té době ještě ani 21let … teď už mi podmínka skončila … Chci vědět, zda mám zápis v rejstříku trestů, protože jsem někde četla, že pokud jsem odsuzena podmíněně, tak po uplynutí podmínky se tento záznam maže … Jak to tedy vlastně je??? A je možnost, abych se mohla přihlásit k policii??? Děkuji za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? quentos, Pájo před 4356 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Podle zdroje je to s prvním dotazem tak, jak píšete – po uplynutí podmínky se tento záznam maže: http://www.trestni-rizeni.com/zod­povezene-otazky/vymazani-podmineneho-odsouzeni-z-rejstriku-trestu

Čistě teoreticky byste tedy měla po skončení podmínky být „trestně bezúhonná“ a v práci u policie by Vám nemělo nic bránit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Robert_PM

Bohužel. Policie ČR požaduje k přijeté opis z Rejstříku trestů, a v něm se, na rozdíl od výpisu zobrazuje vše. Přijata s největší pravděpodobností nebudete.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek