Avatar uživatele
mikor35

mam v tr,rejstriku ublizeni na zdravi

mam v tr.rejstriku ublizeni na zdravi za coz jsem byl odsouzenej v tomto roce na 10 mesicu na 2 roky podminene a chci se zeptat jestli mi to po novem roce s novym tres.zakonem stornujou nebo ne.Diky za odpoved
Doplňuji:
mam dotaz,muj znamej byl odsouzenej na 1 rok a utekl do zahranici a tim padem se vyhyba soudnimu rozhodnuti.Chci se zeptat jestli se na nej odedneska vztahuje amnestie nebo ne.Diky za odpoved,jinak se to stalo v roce 2008 co byl odsouzenej a je ted na uteku

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5236 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
fortin

Myslím že se na tebe vztahuje po novém roce vavřínový věnec. Jen tak dál. Já tyhle lidi jako seš ty šíleně miluju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kenyrts

můj názor je ten,že podle jakého zákona jste byl odzouzen,tak to podle něj taky zkončí,ale noví potrestaní, tedy v roce 2010 se budou řídit podle nového TZ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jkjk

Trest nebude vykonan jen v pripade, kdy by cin, za ktery jste byl odsouzen, nebyl trestnym podle noveho trestniho zakona. V tomto pripade o tom silne pochybuji (samozreme ublizeni na zdravi je i v novem zakone).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
standa

Přechodná ustanovení nového trestního zákoníku (§ 296 a násl.) na tento váš případ ´nepamatují´. Vás se novela trestního zákona nijak netýká.


To Fortin : tvoje ´odpověď´ není spravedlivá…, vůbec přeci nemůžeš vědět za jakých okolností se vše přihodila a btw na tomto místě není, podle mého názoru, prostor pro posuzování míry (ne)viny

To kenyrts: rozumím vaší poznámce, ale ta přechodná ustanovení nového trestního zákoníku jsou lehce ´iracionální´ 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek