makis

Výpis z rejsříku trestů

Kolik stojí poplatek za Výpis z rejstříku trestů a kde o něj mohu zažádat?děkuji

Nejlepší odpověď
standa

50 Kč a výpis zhotoví (za pár minut) na každém Czech Pointu, co jsou „úřady“ instalované téměř na každé pobočce České pošty a ´větších´ obecních úřadech.

Zdroj: http://www.czechpo­int.cz/web/in­dex.php?q=node/62

Další odpovědi
mojitek

Na ceske poste je přepážka Czech point,vypis delaji na pockani-cca 3 minuty a stoji to 50 kč.Rychle a jednoduche

AnnMary

Nebo také na informačním centru. 50 Kč – a potřebuješ s sebou občanku.:)