waryor

Mám zapís u policie?

Zdravím, vím, že tohle nebude nic vážného, ale stejnak mám celkem nahnáno, ale k věci… Dneska jsem šel s kamarády ven, potulovat se po vsi, měli fernet a vodku (a teď přijde to nejzajímavější-já jsem si ani nelokl), najednou přiběhli policisté, reflex mého kamaráda byl útěk, a co jsem asi udělál já (blbec), zdrhal jsem taky, ale po chvíli nás chytili, mleli něco o tom, jestli nám daj dejchnout, tak jsem já s čistým svědomím řekl, ano klidně mi dejte… nedali, ale zato si vzali naše občanky, 5 minut něco opisovali v autě, když jsem se ptal, proč tohle dělají, tak mi řekli, cituji: „Radši drž hubu, blbečku, chceš tady tvejm napitejm kamarádům udělat větší problém ?“ Radši jsem tak konal. Je mi 17, chci něco v životě dokázat.. Uškodí mi to, mám nějaké sankce, nebo jak to mám řešit, (ano teďka se asi zkušenejší smějí, ale já se klepu ještě teď…

Doplňuji:
Díky za uklidnění, ale ještě mám otázečku: jsem tedy někde zapsán v jejich spisu, či databázi ? A jak je to s tím 3× a dost ? Co kdybych měl znovu oplétačky s policií ????

Nejlepší odpověď
badisko

Nic se ti nestane a nikde zadny zapis mit nebudes ..jejich chovani bylo neomluvitelne ale taky to byla vase blbost ze jste utikali kvuli fernetu …ten zapis delali proto aby si overili zda nejste hledani policii …takze bud naprosto v klidu jedinej kdo to muze odnest je ten kdo vam prodal chlast…
Doplňuji:
pokud by ti bylo 18 tak by jsi mohl zaplatit blokovou pokutu ze jsi nabidl alkohol kamaradum kteri nebyli jeste plnoleti …ale i fizli jsou lidi takze pokud to nejsou naprosta paka tak opravdu nic rozmazavat nebudou nestesuj a dej si raci frtana :D

Další odpovědi
anonym

Tvoje naivita je docela roztomilá. Svědčí o tom, že skutečné oplétačky s policií nemáš. Také se nedá říct, že Tvůj „zážitek“ by měl jakýkoliv dopad na Tvou morální bezúhonnost z hlediska policie.
Je vidět, že něco o kriminalitě jsi slyšel, ale jsou to velmi zmatené informace. Třikrát a dost se týká kriminální činnosti.
Vy jste mohli jako skupina podnapilých výrostků maximálně budit veřejné pohoršení, narušovat veřejný pořádek nebo rušit noční klid.
Každopádně bych si ale příště dávala pozor, abych policii zbytečně nepadla do rukou a rozhodně bych před jejími příslušníky neutíkala. Ani při ověřování totožnosti není třeba podléhat panice a pokud nebudeš na policajty drzý nebo vulgární, tak je malá pravděpodobnost, že s nimi budeš mít problémy.

Wortygen

Jak říká badisko , je blbost , aby ti to nějak ovlivnilo život.

pl4toon

Neklep se, nic ti nehrozí. Policajti udělali bububu, nejspíš jste někde dělali bordel a někdo si stěžoval. Něbo někdo dřív dělal bordel a někdo si stěžoval a poliši dělají že něco dělají. Není třeba se bát :)

badisko

tohle neni zadna opetacka s policiii ..:D klid ..trikrat a dost to jsi slsel kde?…tak za vrazdy jdes hned sedet …:D kliiiiiid uz to neres …trikrat a dost je od toho co jsi spachal ..a ty jsi nic neudelal…krom nevineho uteku pred chlupatejma ..:D

Matthew

Vy jste jako ještě neplnoletí měli alespoň alkohol v ruce :D to my na dědině jsme běžně před každýma policajtama naschvál začali utíkat aby se za náma rozeběhli :D Pak jsme vysvětlovali co to mělo jako znamenat, řekli jsme že jsme se chtěli jenom proběhnout :D No co, když už si za naše peníze vozili haksny v autech celé dny a potkali jsme je někde pěšo jednou za uherský rok, tak rozcvička neuškodila ani jednomu :D

Matthew

Pardon, měl jsem na mysli „vozí“ ;)