Rokio

Je podle vás Rokio záporák na Odpovědi.cz?

Myslíte si, že jsem padouch?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Filip84

jiná odpověď

Spíš, tedy jestli je pravda to, co tady o sobě píšeš, vágus a tak trochu šizuňk.

Ale to se spraví, já Ti věřím. Ty jsi šikovný kluk, mladý, zapracuješ na sobě, překonáš sám sebe a podpoříš světový mír! 🙂

Hloupý nejsi, takže Ti jistě samotnému dojde, že s takovou daleko nedojdeš.

Další odpovědi
Mravenec

jiná odpověď

Rokio je Rokio. To je neutrální.

Gus_Fring

Rokio je klaďas

Padouch je tu ten multitroll. A taky ten nejmenovaný dědek. Ty jsi klaďas, stejně jako řada dalších. Domnívám se ale, že na Odpovědi.cz by neměl být žádný záporák.

Lgee

ne

elkon

jiná odpověď

Neustálý vychloubač a vynucovač pozornosti.

Dvorní šašek

Rokio je klaďas

led

jiná odpověď

Už je to únavné.
Ešte jedna takáto „sebestredná“ otázka a budeš vyhlásený za „Persona non grata“.