Kepler

Je opravdu v tlustém střevě tma jako v zádeli?

Zdá se mi to trochu v protikladu s tvrzením pana Menšíka, blahé paměti, že po ománkovém víně snad houno svítí. Rád bych tomu přišel na kloub, vlastně nevím ani, co je to ománkové víno. Dnes bych řekl, že pravděpodobně něco z černobylské oblasti.

Nejlepší odpověď
marci1

Opravdu je. A proč po ománkovém víně exkrement svítil, se dozvíš po shlédnutí
tohoto videa, ve kterém Menšík vypráví proč tomu tak bylo: https://www.by­linkyprovsechny­.cz/zpracovani/re­ceptury/989-omanove-vino-omankove-vino-recept-postup-navod-vyroba-priprava-suroviny
🙂

Další odpovědi
klumprt

Zeptám se některého kolegy, kterej to tam denně čekuje šéfovi. 🙂

Edison

Po ománkovém víně… z Černobylu… možná… 😁 Jinak tma jak v pr… je i v jiných orgánech.

Dochy

Tys to ománkové víno snad nedoposlouchal…

aliendrone

Není nad VLASTNÍ poznatky Keplere! > https://www.al­za.cz/lea-7mm-smartphone-waterproof-inspection-endoscope-camera-d4321346.htm?kam­pan=adpla_obec­na_Prislusenstvi_pro-mobilni-telefon_objek­tivy_c_1o1_SB8­11l_9062895&gclid=E­AIaIQobChMIod­Ks6ubE3gIVqr_tCh3n9wy­BEAQYASABEgK6If­D_BwE

Za pár kaček, voděodolné… Nezapomeň poslat popis/výsledky průzkumu, ideálně ale odkaz na video! ;) :D :D

BTW – co jsi to za Moraváka, když ani nevíš, že víno je VOMÁNKOVÉ? Že tě hanba nefackuje!!! ;) :D :D https://www.la-vin.cz/vomankove-vino-vino-vladimira-mensika-znovin:p:16454

Kepler

Dochy: ale poslouchal, jinak bych neměl v povědomí, že to hovno svítilo. Jenže to už bylo před hafo lety. Až marci, se svou neuvěřitelnou vyhledávací schopností, mi pana Menšíka předvedla v celé své nádheře!

EKSOT123

Ten pařez byl prorostlý pravděpodobně podhoubím václavky, ta fosforeskuje. Ale možná i jiné houby

Dochy

alien:
Se snad snažíme mluvit spisovně…
Takže Ománkové, ne Vománkové
olej, ne volej
okno, ne vokno
ojna, ne vojna…

aliendrone

:) NNN! Víno je VOMÁNKOVÉ, protože se tak jmenuje, stejně jako Vokovice https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Vokovice NEJSOU Okovice! viz odkaz ;) :D :D

Dochy

Že Okovičáci mluvěj nespisovně přeci nemůže zmást zbytek republiky…

aliendrone

Na tom něco může být, protože mne zrovna napadlo, JAK VELKÝ a doslova ZÁSADNÍ může být rozdíl mezi tím, jestli dotyčný něco „vsunul“ anebo pouze „sunul“! ;) :D :D