Rokio

Je normální, že musím lhát svému psychiatrovi, abych mohl v budoucnu zachraňovat lidské životy?

Musím svému cvokaři tajit psychotické příznaky, aby mi nediagnostikval psychózu, protože psychotici nemůžou darovat krev. Halucinace někdy mívám i několik dní za sebou.

Snažím se před doktorem vypadat dobře, aby mi snižoval medikaci a jednoho dne už žádné psychofarmaka nebral. Pak počkám jedno roční období, abych měl čistou krev a mohl darovat krev a zachraňovat lidi.

Uživatelé, vím, že jsem vám lhal. Ano, jsem psychotik, a to docela těžký. Tímto bych se vám chtěl omluvit. Moc mě to mrzí. Všechno tohle dělám pro vyšší dobro.

Dámy a pánové, zhnuste si mě, Nenáviďte te mě. Proklejte te mě až do morku kostí a jednou možná pochopíte, že jsem to myslel dobře.

Člověk, který nedaruje krev a může ji darovat, je odpad, ale ten, kdo užívá léky na místo, aby je vysadil a krev daroval, je horší než to.

Nejlepší odpověď
Speed77

Trochu se přeceňuješ – to je asi jedna součást té psychózy. Mně si docela ukradený (i k tomu, abych tě nenáviděl a proklínal). ;)
Nic neděláš pro „vyšší dobro“, je to jen tvé zdání (asi opět ona psychóza). Nikoho zachraňovat nebudeš a krev nebudou odebírat ani „bývalým“ psychotikům. Psychické nemoci jsou stejně zpravdila nevyléčitelné…
Darováním krve zase tolik životů nezachráníš a ročně daruje krev statisíce Čechů. Tvoje není nějak cennější a pokud máš nějakou nemoc, tak ti ji asi ani brát nebudou.
Až přestaneš brát leky a budeš tím škodit sobě i svému okolí, i to bude pro vyší dobro? Radší začni brát prášky, tak jak máš a nepiš bludy.

Další odpovědi
da ny

Není to normální, ani správné.
Pravděpodobně toho v budoucnu moc nezachráníte.
Lež má krátké nohy a psychiatr není „idiot“. Až to „praskne“, může to být velká rána.

Dochy

Je to blbost. Celá myšlenka dárcovství je založena na tom, že daruješ to co sám nepotřebuješ. Základ je nepoškodit zdraví darujícího (v odůvodněných případech alespoň co nejméně). Lhaním lékaři a vysazením léků buď svévolně, nebo podle pokynů obelhaného lékaře s velkou pravděpodobností poškozuješ vlastní zdraví. Napáchané škody jsou pak větší než pravděpodobný přínos.

paul1

Zkuste si do mobilu natáhnout aplikaci: nepanikař. Je výborná, zdarma a možná Vám pomůže

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

Takze jsem horsi nez odpad protoze jsem nemocny a beru leky? Teda Rokio, to je pri me vetsi podpasovka, nez ze jsi nam zase lhal..