Rokio

Je normální, že jsem dnes uhýbal zaměstnankyni obchodu s paletou až někam do Pardubic a nepoděkovala?

Mě to obtěžovalo, že neřekne ani s dovolením, jede si s paletou div mě neporazí, ušel jsem asi 20 metrů, abych se jí vyhnul a nakonec ještě ani nepoděkuje.

Je tohle chování v pásmu normy?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Zkus si nekdy manipulovat mezi regaly tezkou paletou a rozdavat usmevy lidem!!!
Vis, kolikrat ona za den lidem podekuje? Tak proste jednou nepodekovala! Ale zato zdarne projela mezi regaly! Tyhle zenske maji muj obdiv. Navic jsou pod casovym tlakem!! Nemenila bych s nima!

Další odpovědi
Drap

Ty jsi zavazel.

Dochy

Bylo by hezké os ní se ozvat, ale nevíš jak dlouhý už měla den. Lepší to neřešit.

Kelt

Obchod musí fungovat, zboží se musí doplňovat a někdo ho tam musí dovézt na paletě. Uličky mezi regály jsou právě na šířku vozíku s paletou. Ta zaměstnankyně to musí udělat co nejdříve, zákazník má čas a rozhoduje se, co si koupí. Když normální člověk vidí , že někdo jede s naloženou paletou, tak uhne z cesty, nebo je o to požádán.

Filip84

Jestliže máš problém se svým okolím: začni u sebe!

Jestliže Tě obtěžuje, že lidé nejsou dokonalí: vem si prášek, kup si provaz a dobře se pověs, nechoď do obchodu.

Zase to samé pořád dokolečka dokola! 🙄👿

elkon

Je normální, že nějaký blb otravuje stále dokola nějakými trapnými nesmysly, aby upozornil na svou zbytečnou osobu?