zvonisek

Je normálne, keď lekári povedia vetu, ktorá zaznela vo filme lebo serialu?

U nás dobrý.
U nás nie, strácame ho, sakra zástava!
Počkajte, ja vás vystriedajú!
To nevyzerá dobre. Ešte stále choď!

Zdravím kolega.
Zdravím.
Tak kam to bude, hore, alebo dole?
Ja vlastne ani neviem.
Tak si to rozmysli, ale neponáhľajte, ešte nie je čas, chachachacha.

Tak to bolo za minútu dvanásť, vitaj späť chlape.
Tak přerouškujeme a dorobíme operáciu.

Nejlepší odpověď
Kelt

A nenapadlo tě, že v seriálu nebo ve filmu se použijí věty , které se v tom prostředí používají už velmi dlouho. To je proto, aby ten seriál, nebo film byl věrohodný. Dialogy a mluva musí vytvářet prostředí.
Jak by to vypadalo, kdyby lovci medvědů se začali bavit ve nejnapínavější chvíli třeba o tom, zda Buffalo vyhrálo zápas.

Další odpovědi
elkon

A kterou větu máš na mysli? Napsala jsi jich několik.