Myška Elča

Je na 10 let 33 kilo málo, nebo hodně?

Nejlepší odpověď
marci1

V pohodě. 🙂
Ve zdroji je tabulka průměrných hmotností dětí podle věku:
https://www.e­prehledy.cz/pru­merny_vek_a_va­ha_ditete_dle_ve­ku.php

Další odpovědi
quentos

35 kilo čeho? Brambor? A na 10 let čeho?
10 let jíst 35 kilo brambor, to bychom museli jíst po ždibcích. Navíc by se zkazily.

Kelt

Nejde jednoznačně odpovědět. Jsou různé typy lidí, postavy, záleží na tom, co děláš, kolik se pohybuješ, stravě, dispozici po rodičích a pod.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Zase tu někdo zneužil možnost mazat. Užij si to, chudáku.

Myška Elča

Ona je nějaká možnost něco smazat
Omlouvám se jestli se ptám blbě je mi 10

quentos

To nebylo na tebe, to bylo na toho, kdo to smazal.
A to „kilo“ je správně, je to cizí slovo, takže tam pravidlo o „tvrdých souhláskách“ neplatí.

Myška Elča

Aha, děkuji za upozornění ve škole jsme se to ještě neučili jsem třeťák budu čtvrťák