anett_011

Je možné přírodní cestou nějak zkustit vlasy?

vlasy

je možný nějak přírodně hodně zhustit vlasy?

Odpovědi
DoTazatel

V tomto ohledu jsou vlasy dány hlavně genetikou. Ta rozhoduje o barvě, typu (rovné, husté, kudrnaté) a hustotě. Vlasové cibulky jsou prostě dané.

Ovlivnit se to dá jen zdravou životosprávou. I zde platí to, co ve zdravé péči o vlasy a tělo, zdravě jíst, cvičit, atd atd.. – aby vlasy dobře a rychle rostly, byly zdravé, nemastily se, byly dobře živené atd. Může se stát, že vlasy rostou špatně, (předčasně) vypadávají atd. a tomu se dá předcházet, to (většinou) není dáno genetikou.

http://www.ga­te2biotech.cz/ge­neticke-dispozice-rustu-vlasu-tipy-a-rady/ (radí zde ale i odstříhávání konečků vlasů, pokud jsou rozčepýřené. To bych ale nedoporučoval, vlasy by se nikdy neměly zastřihovat pro „rychlejší a zdravý růst.“ Je to prý jen rozšířený mýtus, který nepomůže).

Tenten

Večer když si umyjes vlasy neosušuj si je. Dej si je do drddolu. Nos účes 2 bobky po stranách. Neboj rychlé se změní.