Je možné, že už většina smysluplných otázek tady padla?

Nejlepší odpověď
Kepler

Je sice pravda, že hodně otázek se opakuje, ale mnohonásobně je těch, které tady ještě nebyly. Záleží na fantazii a originalitě tázajících se a ta možná nemá hranic.

Další odpovědi
led

Nie. Sme len na začiatku, (čo je to 9 rokov otázok a odpovedí?) staré ešte sem neboli všetky položené a stále sa rodia nové a nové.

Shoehardt

Myslím, že ta největší „pecka“ teprve příjde. 🙂

Edison

Určitě ne. Jen k nim dosud zdejší osazenstvo třeba nedospělo.

zjentek

Tady ani ve snu, to teprv přijde! ;)

Inzez a to si STĚŽUJETE anebo HRDĚ HLÁSÁTE?

ivzez

Ne, není to možné.

Není možné ani to, že tu padla většina otázek nesmyslných.
Vždycky, když si myslím, že už nic hloupějšího přijít nemůže,
mne minimálně jeden uživatel vyvede z omylu. )–:

anonym

Rozhodně ne. V odborných oblastech tu specifické dotazy prakticky vůbec nezaznívají, jen velmi vyjímečně.

anonym

2Kepler … Nepřeceňoval bych fantazii tazatele, o té to myslím VŮBEC není. S větší fantazií vzniknout jen ještě pitomější od reality odtržené otázky o které nikdo nestojí, je potřeba spíš více lidí kteří mají PRAKTICKOU POTREBU se ptát, nikoliv potřebu sbírat body a otázkami zaujmout.