akvidzerp

Je tady někde vidět kolik lidí je online??

Doplňuji:
to jsou názory…já vim že tady není chat a nepotřebuju aby mně někdo psal že ta otázka už tu byla,že tu není chat atd…Stačilo napsat na moji stručnou otázku stručně:ne…A s tím chatem:zvláště u zlatých uživatelů mám často dojem že tu jsou kvůli klábosení a ne kvůli otázkám a odpovědím…Takže příště stačí napsat NE,nepotřebuju číst neustále o nějakým kodexu když vim od čeho je tahle stránka.Zeptal sem se jestli je tu někde vidět kolik lidí je tady online,protože mně to zajímalo a ne že bych si chtěl s nima hnedka psát…Byla to otázka a ta sem patří takže klid a mír a ne že se budete chtít za každou cenu s každým hádat…

Nejlepší odpověď
quentos

neustále se opakující dotaz, viz lišta. Ne.

Další odpovědi
anonym

Podobná otázka už tu nedávno padla.
Zkus zakřičet, možná se ozvou.

zzzzz

já nic takového nevidím, ale bylo by to fajn.

mosoj

A k čemu by to bylo dobré ? Vůbec mně to nezajímá a nepotřebuji to k tomu abych odpověděl na otázku.

anonym

Neustále si to tu pár zelenáčů plete s FB a jinými sociálními sítěmi a ignoruje kodex – TOTO NENÍ CHAT !! viz citace:
Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď
Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.
P.S. Pokud sis to po měsíci ještě nepřečetl, je nejvyšší čas dnes učinit to, co má každý udělat už při registraci. – viz zdroj:
Doplňuji:
Hádavý tón jsi nasadil sám, když jsi nepochopil společný jmenovatel všech odpovědí.

  1. Tato funkce tu není právě proto, že to není chat, takže ztrácí smysl.
  2. Opakování otázek je vzhledem k bodování považováno za podvádění.

Všechny reakce byly věcné, vztekáš se jen ty sám a ještě podvádíš!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/kodex

hanulka11

Zde není třeba vědět kolik je tu zrovna lidí ,kdo potřebuje něco vědět… na odpověď si počká a vždy se tu někdo najde ,kdo brzy odpoví. Není to chat ,aby se ukazovalo kdo je online

anonym

.Mě stačí,když tu občas zahlédnu skrytého uživatele,který čeká v záloze,aby mohl zákeřně udeřit!

Michal Kole

Podle mě by to nebyla špatná funkce:

Pokud by bylo vidět, že je online hodně lidí je pravděpodobné, že někdo rychle odpoví 🙂

anonym

Je smutné, že lžeš, že neporušuješ kodex, když je opakování otázky s ním v rozporu. Neumíš-li hledat v liště, mohu tě usvědčit odkazem:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-je-na-odpovedi-cz-lidi-online
Když už byla odpověď od hanulky, že si tu na to nehrajem, je pošetilé znovu bouchat na zamčené dveře.
Glosuji jen závadné otázky, není mou vinou, že jich máš většinu.

akvidzerp

Smysl to má,nejen na chatovacích stránkách jsou tyhle věci kde je vidět počet návštěvníků a počet lidí online…Já se vůbec nerozčiluju,je mi jasný že Dr.axle musíš mít poslední slovo,ale cpát se do každej mojí otázky se nemusíš a ještě opakovaně vkládat kodex,který sem si nikdy od tebe neotevřel a kterej neporušuju!Vkládáš ho zbytečně,už sem ho četl a nazpaměť jako ty ho umět nepotřebuju.Pro příště vkládej kodex až udělám nějakou chybu a ne až položim otázku na kterou mně zajímá odpověď nikoli nikoli odkaz na kodex…